Приберуть з посади! Зеленський незадоволений – провалив роботу! Гучна відставка – уже зовсім скоро!

0

Міністра культури Олександра Ткаченка можуть зняти з посади вже через кілька місяців – в ОП і особисто Зеленський незадоволені його роботою.

Про це Vesti.ua розповіло джерело на Банковій.

За даними джерела, Ткаченко “завалив” більшість завдань, які поставив перед ним президент. На Банковій незадоволені тим, що міністр провалив конкурси, які були в пріоритеті у президента і сильно відстає від реалізації програми до 30-річчя Дня Незалежності. На яку президент, до слова, робить дуже сильний акцент – на Банковій вважають, що масштабні святкування і проекти до річниці допоможуть повернути рейтинги Зеленському.

Нагадаємо, що в Києві на День Незалежності в 2021 році влаштують масштабний військовий парад і концерт – МЗС і Банкова вже запрошують на святкування президентів, лідерів і канцлерів з Європи і США. У МЗС також до 30-го річниці анонсували сюрприз, якого, за словами міністра Дмитра Кулеби, “ніколи не було, і якщо це вийде”, то він буде “щасливий”.

“Він (Ткаченко, – ред) майже провалив програму по річниці незалежності, він відстає за всіма планами і до кінця не може уявити цілісний проект”, – розповідає нам джерело.

Джерело заявляє, що про швидку відставку міністра кажуть як в ОПУ, так і в самому міністерстві – Ткаченку пророкують відставку вже влітку.

Раніше, активісти громадських організацій “Ліс” і “Товариства охорони пам’яток культури міста Києва” зверталися до прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля з вимогою провести службове розслідування щодо Ткаченка через його незадекларований будинок на Трухановому острові.

Учасники акції наголосили, що будинок Ткаченка, який розташований в рекреаційній зоні Труханового острова, не значиться ні в одному державному реєстрі і є прямим порушенням прав українців в доступі до природних ресурсів заповідника.

“Ми прийшли до прем’єр-міністра України з надією на справедливе розслідування незаконних дій міністра культури Олександра Ткаченка. Якщо ми говоримо, що Україна – європейська країна і ми рухаємося в бік євроінтеграції, то в західній моделі чиновник, якого зловили на порушенні закону, сам іде у відставку. Але, у нас в Україні, незважаючи на очевидні факти Олександр Ткаченко навіть не вважає за потрібне роз’яснити цю ситуацію публічно. Тому ми звернулися до мера міста і правоохоронних органів, а зараз прийшли зі зверненням до прем’єр-міністра і вимагаємо повернути Труханів острів людям і адекватно відреагувати на дії міністра культури “, – заявив один із активістів Віталій Плескач.

Джерело

Загрузка...