“До автошколи йти не потрібно буде”! Отримання водійських посвідчень за новими правилами!

0

В Україні з 2020 року планують знизити поріг допустимої швидкості і збільшити штрафи. Законопроект, який пропонує реформувати і спростити правила отримання водійських посвідчень підготувала партія “Слуга народу”. Документ вже подали на розгляд до Верховної Ради.

Зокрема, згідно нового закону, народні обранці планують дозволити громадянам самостійне вивчення ПДР без відвідування автошколи.

У такому випадку теорію вони здаватимуть самостійно в сервісному центрі МВС.

У разі провалу при здачі теоретичного іспиту повторно пройти тест буде можливість аж через 3 місяці.

Нардепи хочуть заборонити переходити до практичної частини іспиту (водіння) без успішної здачі теорії.

Також зазначається, що у 2020 році збираються посилити правила безпеки на дорозі. Так, поріг перевищення швидкості буде знижений, а систему штрафів за перевищення швидкості змінено. Для цього відомство запропонує ряд законопроектів.

Нагадаємо, що українським водіям заборонять міняти в авто звичайні лампи у фарах на ксеонові. Якщо поліція помітить, що конструкція машини не передбачає встановлення ксенонової лампи, то можуть виписати штраф або позбавити водійських прав.

Порушникам загрожує штраф у 424 і 340 гривень, так як установкою ксенонових ламп вони потрапляють під 2 адміністративні статті. Якщо протягом року після першого штрафу водій знову встановить ксеонові лампи, то у нього заберуть права на термін до півроку.

Джерело

Загрузка...