Переполох, почалось масове закриття! Зеленський дав кілька днів, інакше…

0

Погрози президента Володимира Зеленського на адресу власників нелегальних заправок дали свої плоди.

Як відомо, нещодавно глава держави закликав власників незаконних АЗС згорнути свою діяльність протягом декількох днів. Він анонсував масштабні перевірки тіньових заправок на зустрічі зі студентами Острозької академії в Рівному.

“У Рівненській області працює багато, скажімо так,” тіньових “АЗС, незаконних. Хочу їм передати такий сигнал: будь ласка, припиніть це робити в найближчі дні. Тому що за цим ми будемо не просто уважно стежити і, щоб коректно висловитися в стінах цього університету, без нецензурних слів, “обмежувати вас в ваших вільних днях в Україні”, – сказав тоді він.

Після цього в області вже закрили 136 нелегальних АЗС, повідомив голова Рівненської обласної адміністрації Віталій Коваль на сторінці в Facebook.

За його словами, за три тижні правоохоронні та контролюючі органи також припинили роботу 17 місць торгівлі паливом на дорогах області.

За оцінками експертів, оборот тіньового палива в Україні досяг 1,5 млн. тонн або 30-40% ринку. Щорічні втрати державного і місцевих бюджетів оцінюють в 10 млрд. грн.

Зміцнення гривні мало б призвести до зниження вартості пального, але через зростання цін на кордоні (а ми імпортуємо більшість нафтопродуктів) цінники на стелах залишилися на рівні, який сформувався в середині вересня.

«Якби не внутрішні проблеми, ціни, може, і знизилися б, щоб стимулювати попит. Але проблеми з поставками залишаються, і трейдери їх закладають як ризики в ціну. Тому ми бачимо повільне зростання, яке, швидше за все, продовжиться в жовтні », – розповів аналітик Геннадій Рябцев.

Нагадаємо, місяць тому, Зеленський анонсував масштабні звільнення через невдалу реформу

Так, причиною нинішньої ситуації із судами Зеленський тоді назвав владу Порошенка.

«Через невдалу судову реформу ми не отримали перезавантаження судової влади та її оновлення. Навпаки, попередня влада робила все, щоб судді залежали тільки від неї. Тільки рішучими заходами можна змусити виконувати закон. Такими рішучими заходами є щотижневе позбавлення суддівських мантій негідними високого звання судді», – зазначив він.

Джерело

Загрузка...
попередня статтяУ Зеленського зробили скандальну заяву про Пашинського! «Настав час відкрити людям правду»!
наступна стаття“До автошколи йти не потрібно буде”! Отримання водійських посвідчень за новими правилами!