Долар більше 30! Українців чекає жорсткий удар, курс валют різко зміниться!

0

Експерти назвали час, коли долар може перетнути позначку в 30 гривень за одиницю

Про це пише Рoliteka з посиланням на прогноз Міжнародного валютного фонду – опублікований жовтневий огляд МВФ “Перспективи світової економіки”.

Прогноз озвучено щодо курсу долара в Україні на найближчі 5 років. Так на думку аналітиків, долар по 30 може бути в Україні до 2023 року.

За підсумками 2019 року – долар буде в середньому дорівнювати 26,75 гривні. В подальшому курс гривні до долара міжнародні експерти бачать таким:

2020 рік – 27,72 грн / дол. (раніше – 29,96 грн / долар)

2021 рік – 28,70 грн / дол. (30,55 грн / долар)

2022 рік – 29,67 грн / дол. (31,01 грн / долар)

2023 рік – 30,64 грн / дол. (31,47 грн / долар)

2024 рік – 31,61 грн / дол. (31,94 грн / долар)

доллар

Нагадаємо, вперше за чотири роки долар в Україні може побити новий рекорд. Черговий рекорд вартості долара в Україні на носі – саме в жовтні на українців чекають зміни. Про це йдеться у прогнозі аналітика Єгора Комова:

«Зараз баланс попиту і пропозиції вказує на те, що після несподіваного здорожчання у продажу долар знайшов точку рівноваги близько 24,5 грн / $. Думаю, що найближчим часом можемо опуститися нижче цього діапазону і навіть досягти 24 грн / $ », – зазначив експерт.

Однак фахівець також відзначив, що долар до 20 жовтня перебуватиме в звичній для України «зоні» 24,4-24,5 грн / $%

«З одного боку,” на руку “дешевого долара зіграли довгі вихідні. Традиційно в цей період українці продають валюту для того, щоб компенсувати витрати », – йдеться в матеріалі.

На ринку ж зараз панують позитивні настрої, тому аналітики впевнені, що «сюрпризів» чекати не варто.

Нагадаємо раніше, експерти прогнозували ослаблення гривні у вересні.

“У вересні почнеться активізація бізнесу і попит на долар як валюту розрахунку збільшиться. Прогнозний курс на кінець вересня – 26 грн / $. А входження в жовтень – 26,5 грн за долар. Але різкої девальвації не буде, курс буде рости плавно”, – стверджував півтора місяці тому економіст Василь Невмержицький.

деньги, доллары, евро

Слід чекати і інфляції, наголошую окремі експерти – на ній відіб’ється девальвація національної валюти:

“Цього літа ми спостерігали вкрай рідкісне явище – дефляцію все три літніх місяці. Таке відбувається раз в 8-10 років. Це означає, що у вересні інфляція, в будь-якому випадку, почне розкручуватися. Вона буде менше одного відсотка. Але цього достатньо, щоб побачити, що сирі продукти (борщовий набір, крупи) будуть її драйверами і почнуть дорожчати “, – спрогнозував Олексій Дорошенко, голова Асоціації постачальників торговельних мереж.

Як повідомлялося раніше, з 1 липня українцям знову перерахували пенсії. Мінімальна пенсія збільшиться до 1564 грн, а максимальної – до 15,6 млн грн, повідомляє ПФУ.

Так, пенсіонери з мінімальними виплатами отримають надбавку в 67 грн. За даними Пенсійного фонду України, в квітні 2019 року менший 1564 грн отримували близько 17% пенсіонерів, а це близько 2 млн чоловік.

Якщо українці з мінімальною пенсією мають повний стаж (для жінок – 30, для чоловіків – 35 років), вони можуть претендувати і на надбавку в розмірі не менше 1% від прожиткового мінімуму.

деньги, гривна

Українці з максимальними виплатами отримають надбавку в розмірі 670 грн. Зараз такі виплати отримують не більше 1,9% від загальної кількості пенсіонерів. Якщо до липня їх пенсія становила 14,9 тис. Грн, то після перерахунку вона складе 15,6 тис. грн.

Отримувати максимальну пенсію можна ще в одному випадку – якщо людина має білу високу заробітну плату. Наприклад, пропрацювавши офіційно 35 років з білою зарплатою приблизно в 8 разів більше нинішнього середнього заробітку, з якого гуртується внесок до Пенсійного фонду. Тобто, при білій зарплаті в 64 тис. грн, до липня можна претендувати на пенсію в розмірі 14,9 млн грн, а після – 15,6 млн грн.

Джерело

Загрузка...
попередня статтяРада прийняла судову реформу Зеленського! Що зміниться?
наступна статтяЩо ви першим побачили на картинці, розповість, наскільки ви вірна людина!