Рада прийняла судову реформу Зеленського! Що зміниться?

0

Народні депутати в середу, 16 жовтня, прийняли в другому читанні президентський законопроект про діяльність органів суддівського управління. За закон №1008 “Про внесення змін до деяких законів України щодо діяльності органів суддівського управління” проголосували 236 депутатів.

Йдеться про зміни до законів “Про судоустрій і статус суддів”, “Про очищення влади” та “Про Вищу раду правосуддя”, передає korrespondent.net.

Документ скорочує склад Верховного Суду з 200 до 100 суддів, вводить новий порядок формування Вищої кваліфікаційної комісії суддів, створює при Вищій раді правосуддя комісію чесноти і етики, розширює список посад, на які поширюється люстрація.

Жодна фракція, крім Слуги народу, не голосувала за законопроект. Проти голосували фракції Голос, Європейська солідарність і Опозиційна платформа – За життя.

Комітет Верховної Ради підтримав проект закону. Парламентарії відхилили ряд поправок, які пропонували нардепи. Зокрема, пропонувалося зберегти склад ЗС в кількості 200 суддів, а не 100.

Загрузка...
попередня стаття“Нафтогаз” запропонував новий механізм розрахунків за газ взимку! Неплатників повинні відключати!
наступна статтяДолар більше 30! Українців чекає жорсткий удар, курс валют різко зміниться!