Електронна трудова книжка! Як це працює!

0

В Україні Пенсійний фонд ввів ще один новий онлайн-сервіс – “Електронна трудова книжка”, який доступний на веб-порталі електронних послуг. За допомогою цього сервісу українці зможуть переглядати відомості про свою трудову діяльність. Про це йдеться в повідомленні на сторінці Пенсійного фонду України в Facebook.

“В” Електронної трудовій книжці “інформація відображається про всі трудові відносини працівника за даними звітних відомостей роботодавця. Також міститься інформація про сплачених страхових внесках з 1998 року”, – йдеться ньому, передає strana.ua.

Цей сервіс допоможе українцям дізнаватися докладну інформацію про свою трудову діяльність, а також про сплачених страхових внесках. У разі втрати паперової трудової книжки не потрібно витрачати час на відновлення даних, адже вони будуть збережені в електронному форматі.

Також наголошується, що застраховані особи та роботодавці зможуть надавати інформацію про трудову діяльність до 1998 року у вигляді сканованих копій передбачених законодавством документів, завірених кваліфікованої електронним підписом. Зараз Пенсійний фонд України розробляє відповідний порядок.

Для того, щоб скористатися послугою, необхідно зареєструватися на веб-порталі Фонду за допомогою кваліфікованої електронного підпису (ЕЦП), а потім діяти за алгоритмом, який пропонує ПФУ.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я