«Евробляхи» розділять на дві категорії! Скільки буде коштувати розмитнення!

0

Міністерство інфраструктури введе різні правила розмитнення для «евроблях», попередньо розділивши їх на дві категорії. Про це повідомляє голова Державної митної служби Максим Нефедов на своїй сторінці в Фейсбуці.

За дане рішення крім Нефедова проголосували міністр інфраструктури Владислав Криклій, народні депутати, представники Державної фіскальної служби та громадські організації, передає hvylya.net.

Міністерство інфраструктури запропонувало розділити машини на дві категорії з різними ставками розмитнення. До першої групи будуть ставитися більш старі транспортні засоби, які вже ввезені на Україну. Дана категорія може отримати єдину ставку розмитнення. До другої групи будуть ставитися більш нові авто, для яких діє своя формула розмитнення.

Глава Державної митної служби Максим Нефедов підтримав дану пропозицію і зазначив, що його відомство запустило калькулятор розрахунку розмитнення в тестовому режимі. І закликав, у разі виникнення проблем, писати про них в коментарях.

«… виклали в тестовий доступ калькулятор орієнтовної вартості і платежів при оформленні авто за чинним законодавством. Також сервіс показує дані за мінімальною, середньою і максимальною вартістю зазначеного авто за 2018-2019 роки на основі реальної інформації мільйона машин більш ніж 2300 моделей. Це робоча база тих авто, які були оформлені на митниці, її почистили вручну від помилок і печаток, тому цей процес і зайняв на 1.5 місяці довше очікуваного … Тестируйте за посиланням », – написав Нефедов.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я