Геращенко поскандалила з Разумковим через поправки до закону!

0

Народний депутат від “Європейської солідарності” Ірина Геращенко та спікер Верховної Ради Дмитро Разумков публічно посварилися в парламенті

Це сталося під час розгляду правок до законопроекту 2045-1 під час пленарного засідання 4 грудня, передає “ДС”.

Зокрема, Геращенко виступила проти прийняття поправки, яка дозволяє отримувати статус УБС не тільки українським добровольцям, а й членам незаконних терористичних формувань на Донбасі.

“Тільки що 215” слуг народу “підтримали поправку, якою дали можливість, лазівку: статус УБС отримають бойовики, сепаратисти і так далі! У нас тут голуби миру з колорадськими значками під вишиванками, які засіли в перших рядах! Вони простягають поправки, які нівелюють саму сутність цього закону “, – обурилася нардеп.

У свою чергу, Разумков образився на її критику членів “Слуги народу” і перервав виступ Геращенко різким відповіддю.

“Ірина Володимирівна, я дуже перепрошую: якщо знову будуть образи у Верховній Раді України про колорадських значках, про вишиванки, про свастику, про якихось інших атрибутах, то давайте все ж по-іншому ставитися до своїх колег”, – відрізав він.

Обурення у зв’язку зі скандальною поправкою висловила на сторінці Facebook і парламентарій від “Європейської солідарності” Софія Федина.

“Тільки протягли правку до законопроекту 2045-1, якій учасниками бойових можуть визнати і сепаратистів. Ми підняли крик. Зараз оголошено перерву для консультацій”, – написала вона.

Після консультацій сторонам все ж знайшлося знайти компроміс. Разумков підкреслив, що до Верховної Ради незабаром внесуть ще один законопроект, який врегулює колізію, закладену в 15 правці. Крім того, буде прописано уточнення про те, що статус УБС отримають ті добровольці, який взаємодіяли з ОС.

Геращенко подякувала колегам по парламенту за конструктивну співпрацю. Після цього Разумков з усмішкою запитав у неї, чи можна це сприймати, як вибачення за “некоректні висловлювання”.

Але Геращенко спростувала це.

“Свою правоту доводити через емоції. Це діалог. Спасибі”, – стримано сказала нардеп.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я