Погуляти на останок за кошт платників податків! Після зливу «прослушки» Труба влаштував вечірку! (Відео)

0

Учасники святкування покидали ресторан під прикриттям службового мікроавтобуса та людей з парасольками, що закривали їх від телекамери. Директор Державного бюро розслідувань Роман Труба після зливу прослушки, на якій нібито звучить його голос, був присутній на вечірці на честь річниці створення Бюро. Про це повідомляє Bihus.info у Facebook, передають Патріоти України.

Святкування відбулося в дорогому італійському ресторані Vero Vero 29 листопада, через 10 днів після того, як в інтернет потрапили аудіозаписи, зроблені в кабінеті Труби. На них чоловік з голосом як у директора ДБР погоджує свої дії з Офісом президента.

В ресторан прибув сам Роман Труба, його перша заступниця Ольга Варченко та співробітники львівського територіального управління ДБР. Коли учасники святкування помітили біля ресторану журналістів, вони викликали поліцію. Після цього журналісти Bihus.info через прес-службу попросили Романа Трубу прокоментувати те, що відбувається.

Коли свято пішло на спад, його учасники покидали ресторан під прикриттям службового мікроавтобуса, який приганяли як мінімум двічі. Крім того, в суху ясну погоду відвідувачів ресторану проводжали від дверей закладу до автомобілів люди з парасольками, що закривали їх від телекамери.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я