Годину тому! Це сталось: випустили з СІЗО – Антоненко не чекав: домашній арешт! Боротися за правду!

0

Шевченківський районний суд Києва змінив запобіжний захід підозрюваному у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета Андрію Антоненко. Його відпустили під цілодобовий домашній арешт.

Про це повідомив активіст Сергій Стерненко у своєму телеграм-каналі.

“Якби ми були байдужі, то не було б навіть цієї маленької перемоги. Ніколи не мовчіть!”, – написав він.

Як повідомив кореспондент Укрінформу, суд ухвалив: клопотання захисника Кругового про зміну запобіжного заходу Антоненку задовольнити частково.

“Змінити Антоненку запобіжний захід з тримання під вартою на цілодобовий домашній арешт з носінням електронного засобу контролю”, – сказала суддя Голуб.

Суд також зобов’язав Антоненка прибувати за кожною вимогою до суду, здати на зберігання свої документи для виїзду за кордон, утримуватися від спілкування з потерпілими, свідками, експертами тощо.

Ця ухвала остаточна і оскарженню не підлягає, строк її дії – по 29 червня.

Під час засідання Антоненка на поруки хотіли взяти троє осіб – зокрема, один із керівників Андрія Антоненка, офіцер ССО Олексій Нікіфоров, народні депутати Михайло Боднар (“Європейська солідарність”) та Ігор Герасименко (“Слуга народу”).

У коментарі журналістам Антоненко назвав зміну запобіжного заходу маленькою перемогою. За словами музиканта, попереду ще велика війна.

Антоненко подякував своїм рідним, друзям, адвокатам, а також усім людям, які його підтримували.

“Правда – вона ж така. За неї варто боротися, битися, воювати. Не хочеться вмирати, але ну, знаєте, це як за Україну. За Україну треба жити і перемагати. Так як і за правду”,– сказав Антоненко.

Також під час засідання суд дослідив постанову про призначення комплексної молекулярно-генетичної та дактилоскопічної експертизи щодо предмета, схожого на корпус протипіхотної міни осколкового типу МОН-50, супровідні листи до документів, висновки експертів.

Суд дослідив і постанову про призначення комплексної хімічної та вибухотехнічної експертизи, постанову про призначення комплексної хімічної та трасологічної експертизи.

18 травня об 11:00 суд продовжить розгляд справи.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я