Саакашвілі влетів – корупційну схему прикрили – 120 мільйонів, посадовці в ауті!

0

В Україні понад 150 тис. моряків, які що п’ять років мають підтверджувати свою професійну кваліфікацію відповідно до їхніх дипломів. Протягом останніх трьох років нашим морякам давали білети на обов’язковому усному/письмовому тестуванні, яке без хабаря скласти було неможливо!

Про це пише Михайло Саакашвілі на своїй сторінці у Фейсбук. Далі передаємо слова автора в оригіналі.

Апетити посадовців зростали, а суми таких хабарів збільшувалися і останнім часом у середньому становили від $3000 до $8000 з одного моряка, залежно від його звання. Що вище звання – то більший хабар! Беззаконню не було кінця. У моряків забирали половину їхнього заробітку за рік!

Ніхто не вірив, що 120-мільйонну корупційну схему можливо перемогти. Але українські моряки не стали миритися із цим і вийшли на протести! Про їхні проблеми сьогодні знає вся країна, і я разом зі своєю командою пообіцяв зробити все, щоб покласти край цьому беззаконню!

Після тривалої роботи й великого спротиву з боку злодійкуватих посадовців ми спільно з міністром Владиславом Криклієм розробили проєкт змін до чинного порядку підтвердження кваліфікації моряків. Досвід багатьох розвинених країн засвідчив, що будь-який моряк може підтвердити свою кваліфікацію, маючи достатній досвід роботи протягом останніх п’яти років. Можливості підтвердження свого диплома стажем українські моряки домагалися роками, і ось нарешті така можливість є!

Ми прибрали усне й письмове тестування, і тепер кожен моряк може підтвердити свою кваліфікацію, маючи достатній стаж роботи або склавши комп’ютерне тестування! Як і вимагає міжнародна конвенція. Тепер 150 тис. моряків не доведеться що п’ять років віддавати свою зарплату за шість-сім місяців корумпованим посадовцям!

Я особисто дякую кожному моряку, який не побоявся вийти й розповісти всій країні про беззаконня. Окремо дякую активістам – без наших спільних зусиль проблема з мертвої точки не зрушила б.

Перший найважливіший крок уже зроблено! Ми й далі вдосконалюватимемо морську галузь в Україні!

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я