Голови полетіли! НАБУ “взялося” за скандального соратника Тимошенко. Буде непереливки!

0

Детективи Національного антикорупційного бюро за погодження антикорупційних прокурорів повідомили про підозру у внесенні недостовірних відомостей до декларації колишньому народному депутату Костянтину Жеваго.

“У п’ятницю за погодження прокурорів САП детективами НАБУ повідомлено про підозру колишньому народному депутату України 8 скликання у внесенні недостовірних відомостей до декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, тобто у вчиненні злочину, передбаченного ст. 366-1 Кримінального кодексу”.

Прокуратура традиційно не повідомляє ім’я підозрюваного, але, як повідомляють українські ЗМІ, це – Жеваго.

Правоохоронці зазначають, що встановили, що колишній нардеп не задекларував факт наявності у нього фінансових зобов’язань.

Так, у 2015- 2016 роках ексдепутат не вніс у декларацію понад 10 млн гривень, а у 2017 році – понад 9 млн гривень.

Зазначається, що розслідування наведених фактів детективи НАБУ під процесуальним керівництвом прокурорів САП здійснюють з 2017 року.

Нагадаємо, 9 жовтня директор Державного бюро розслідувань Роман Труба на брифінгу у Києві повідомив, що колишнього народного депутата Костянтина Жеваго оголосили в розшук по Україні і планують оголосити у міжнародний розшук за провадженням, яке розслідує ДБР.

Джерело

Загрузка...
попередня статтяЧому в українській хаті не було підлоги, а була долівка
наступна статтяВідкинула звинувачення Джуліані й Луценка! Екс-послиня США в Україні приголомшила світ заявою!