Відкинула звинувачення Джуліані й Луценка! Екс-послиня США в Україні приголомшила світ заявою!

0

Колишня послиня США в Україні Марі Йованович у промові перед законодавцями Конгресу заявила, що її відкликання стало прямим результатом тиску президента Дональда Трампа на Держдепартамент.


У підготовленій наперед промові, з якою ознайомилось видання, Йованович сказала законотворцям, що цієї весни вона була змушена залишити Київ “наступним літаком”.

Після цього вона зустрілася із заступником державного секретаря, який повідомив їй про “скорочення її терміну”.

Згодом її усунули з посади, а чиновник Держдепартаменту №2 сказав їй, що, хоча вона нічого поганого не зробила, президент втратив довіру до неї, а Держдеп перебував під чималим тиском, щоб усунути її, з літа 2018 року.

Роз’яснюючи свій відвід, вона вказала на місяці критики з боку особистого адвоката Трампа Рудольфа Джуліані, який звинуватив її в особистому негативному ставленні до президента та прагненні захистити інтереси колишнього віце-президента Джо Байдена та його сина, який працював у раді директорів української енергетичної компанії Burizma.

“Я ніколи ні через себе, ні через інших, прямо чи опосередковано, чи будь-яким іншим способом не просила будь-якого уряду чи урядового чиновника в Україні утримуватися від розслідування або переслідування фактичної корупції.

Як пан Луценко, колишній генеральний прокурор України нещодавно визнав, згадка про те, що я створила або поширила список “непереслідуваних”, абсолютно фальшива – це історія, від якої сам пан Луценко, відтоді відступив.

Не менш вигаданою є думка про те, що я не лояльна до президента Трампа.

Я чула у ЗМІ твердження, що я нібито сказала команді посольства ігнорувати накази президента, “оскільки йому оголосять імпічмент”. Це твердження хибне. Я ніколи такого не говорила своїм колегам посольства чи комусь іншому.

Далі, адміністрація Обами не просила мене допомогти кампанії Клінтон чи нашкодити кампанії Трампа, і я б не робила будь-які подібні кроки, якби й просили.

Я ніколи не зустрічалася з Хантером Байденом, у мене не було прямої або непрямої розмови з ним. І хоча я зустрічалася з колишнім віцепрезидентом Байденом кілька разів протягом наших багатьох років в уряді, ні він, ні попередня Адміністрація ніколи, прямо чи опосередковано, не порушувала питання “Бурісми”, або Хантера Байдена зі мною.

Щодо мера Джуліані, у мене був лише мінімальний контакт з ним – загалом три, про які я пам’ятаю. Жоден не пов’язаний з спірними подіями. Я не знаю мотивів пана Джуліані щодо нападу на мене.

Але люди, які були названі в пресі як пов’язані з містеррм Джуліані, можливо, вірили, що їхні особисті фінансові амбіції були придушені нашою антикорупційною політикою в Україні”.

Джерело

Загрузка...
попередня статтяГолови полетіли! НАБУ “взялося” за скандального соратника Тимошенко. Буде непереливки!
наступна стаття«Це страшно»! Найближчий друг Зеленського прокоментував його стан після марафону. Гробить себе!