«Це страшно»! Найближчий друг Зеленського прокоментував його стан після марафону. Гробить себе!

0

Популярний український телеведучий Євген Кошовий розповів, як себе почуває президент Володимир Зеленський після прес-марафону.

«Це страшно. Я вже написав: «не треба себе так гробити». Він живий, поїв, все нормально. Сильний чувак», – зазначив він.

Нагадаємо, в інтерв’ю програми «Життя відомих людей», яка виходить на телеканалі «1 + 1» український гуморист, актор Євген Кошовий розповів про зворушливу розмову зі своєю дочкою.

Він зазначив, що старша дочка Варвара повернула його в сім’ю.

«Коли їй було десь три роки, ми поїхали на гастролі і нас не було 45 днів. Коли я приїхав додому, вона вибігла на емоціях, потім подивилася і сказала: «А, це ти? Ну добре”. Це такий «Інь-ян», потрібно чимось жертвувати. На жаль, сімейним часом », – розповів Кошовий.

Через деякий час, коли Варвара стала трохи дорослішою, її запросили виступити на «Лізі сміху». Під час свого номера дівчинка закликала батька повернутися в сім’ю. Плакав не тільки Кошовий, але і весь зал.

«А ти забув, що вдома сім’я? Нагадаю для тебе: ось це мама, а це – сестра. Тебе так часто вдома не буває, ми без тебе навчилися жити. Я навіть сама вдома полиця прибила, таке ось доросле життя», – сказала дочка Євгенія.

Джерело

Загрузка...