Богдан розійшовся не на жарт за відсутності Зеленського, такого українці не очікували!

0

Андрій Богдан провів важливу зустріч під час візиту Володимира Зеленського в Одесу

У п’ятницю, 11 жовтня, президент відправився з робочим візитом до Одеси. На час його поїздки голова Офісу президента не залишився без діла: Богдан зустрівся з послами країн «Великої сімки».

Він подякував їм за допомогу Україні, підкресливши, що Київ вважає їх підтримку ключовим фактором для реалізації майбутніх реформ.

Головною темою зустрічі стала ситуація на Донбасі. Так, присутні обговорили підготовку до розведення сил в Золотому і Петровському, а Богдан розповів дипломатам про очікування української сторони від зустрічі в нормандському форматі.

Окрему увагу учасники зустрічі приділили новим законодавчим ініціативам, спрямованим на модернізацію України. Посли запевнили Богдана в беззастережній подальшій підтримці нашої країни.

Раніше ми писали про те, що слідом за президентом російських пропагандистів «відшив» глава ОПУ Андрій Богдан.

Інцидент стався в Нью-Йорку, де проходить Генасамблея ООН.

Зокрема, глава Офісу президента Андрій Богдан поспілкувався з топ-пропагандистом Кремля Євгеном Поповим.

На початку розмови Попов запитав у Андрія Богдана, як він оцінює перспективи зустрічі між президентом України Володимиром Зеленським та президентом країни-агресора Володимиром Путіним.

«Мені здається, що вони обов’язково будуть. Єдине – хто буде ще присутній на цих переговорах», – заявив глава ОПУ і натякнув, що має на увазі «Нормандський формат»

Владимир Зеленский и андрей богдан

Він також додав, що сподівається на те, що зустріч Зеленського з Путіним пройде в жовтні і буде плідною. Разом з тим, соратник президента підкреслив, що все більшою мірою буде залежати від Російської Федерації.

«Ми вважаємо, що можна вирішити все. Але це залежить в більшій частині також і від бажання керівництва Росії. Тому ви як журналісти і ваші глядачі як громадянське суспільство повинні теж давати сигнали своєї влади, що світ з Україною необхідний для розвитку обох держав. Спасибі вам величезне, що ви знайшли час зі мною поспілкуватися», – яскраво потроллив Богдан пропагандиста Попова за підвищену увагу до нової влади України.

Джерело

Загрузка...