Гончарук зчепився з Супрун через міністерства! “Сутичка” наробила багато шуму!

0

Глава уряду України Олексій Гончарук звинуватив у брехні колишню виконуючу обов’язки голови МОЗ Уляну Супрун після того, як та заявила про «рейдерське захоплення» відомства, пише replyua.net.

Пост гнівного змісту прем’єр опублікував на своїй сторінці в Facebook, при цьому він навіть не намагався підбирати вирази, назвавши заяви громадянки США «відвертою брехнею».

Так, коментуючи пост колишньої екс-високопоставленої чиновниці, Гончарук звинуватив Уляну Супрун у відвертій брехні. Більш того, глава уряду пообіцяв дати подіям відповідну оцінку.

«Шановна Уляна, я відверто здивований позицією по« рейдерського захоплення »міністерства Міністром. З моєї точки зору, міністр повинен мати можливість сформувати собі команду. І я маю намір її в цьому підтримувати, хоча не завжди погоджуюся з її вибором. Пані Інну призначили тимчасово. Наступного тижня на посаду держсекретаря МОЗ буде оголошений чесний конкурс. Сподіваюся, їм стане людина, яка зможе подивитися на ситуацію неупереджено і зняти існуючий суспільний конфлікт. Заява про «згортання трансформації системи» – це відверта брехня », – підкреслив Гончарук.

Джерело

Загрузка...