“Можливі провокації!” Силовики-керівники зробили термінову заяву!

0

Глави Міністерства внутрішніх справ, Служби безпеки та секретар Ради національної безпеки закликали громадян перед Днем Захисника України не дозволяти собою маніпулювати.

Про це йдеться в спільній заяві, де уточнюється, що 14 жовтня багато візьмуть участь в масових заходах, політичних мітингах, акціях і ходах, присвячених цій даті, передає Обозреватель.

У неділю, глави відомств обговорили заходи забезпечення громадської безпеки та правопорядку під час масових заходів у День Захисника.

“Правоохоронці готові забезпечити право на мирні зібрання і публічну демонстрацію громадянської позиції кожного українця! Співробітники МВС, службовці Національної поліції України, Національної гвардії і співробітники Служби безпеки – частина нашого суспільства”, – уточнили в заяві.

Глави силових відомств також заявили, що кожен третій правоохоронець є учасником АТО. Вони додали, що вкрай важливо в цей день об’єднатися навколо головних цінностей і разом берегти безпеку.

“У нас – одні цінності. Головні з них: Україна, її суверенітет, світ в країні і щастя кожного українця! Ми готові забезпечувати права громадян. Ми готові захищати громадський порядок і безпеку кожного учасника. Ми добре пам’ятаємо події 31 серпня 2015 року, коли бойова граната обірвала життя чотирьох нацгвардейцев, а більше 120 отримали поранення. Тому завтра правоохоронні органи будуть діяти строго і уважно. і ми дуже розраховуємо на пильність учасників масових акцій. Наш спільний ворог нікуди не подівся – ви, як і ми, до жни розуміти, що можливі будь-які провокації “, – додали в повідомленні.

Українцям також нагадали 2014 рік, коли громадяни об’єдналися в ім’я ключових цілей. У зв’язку з цим, в пам’ять про героїв, глави МВС, СБУ і РНБО закликали провести День Захисника мирно і гідно.

“Не дозволяйте нікому маніпулювати вами, використовувати вас” в темну “, нести деструкцію. Занадто багато загинуло воїнів і захисників України, щоб зараз ми дозволили ворогові використовувати чвари всередині країни в його – імперських – цілях! Завтра – день пам’яті і поваги. Він не може і не повинен стати днем ​​розколу і слабкості! Слава героям! Слава Україні! ” – резюмували в терміновому повідомленні.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я