“Говорити поки зарано”! Разумков критично оцінив коронакризу!

0

Спікер Верховної Ради Дмитро Разумков вважає, що наслідки кризи через коронавируса світ ще не відчув повною мірою.

Також він порівняв світової коронакризис з наслідками, з якими зіткнувся світ після закінчення Другої світової війни.

Про це він заявив в ході свого виступу в парламенті 20 липня.

«Економічна криза, з якою ми сьогодні зіткнулися в світі, я думаю, її можна порівняти тільки з економічними проблемами, які ми бачили після Другої світової війни. І, на жаль, сьогодні говорити, що ми пройшли найгіршу точку, я думаю, теж поки рано», – сказав Разумков.

За його словами, в 2020 році економічний спад в єврозоні складе 9%, а в 2021 році очікується зростання на 6%.

«Я розумію, що сьогодні працювати в режимі замкнутої економіки неможливо. І рух капіталу, промисловості, товарів так само буде зберігатися. Україна повинна знаходити можливості, ключові точки зростання, які ми можемо використовувати. У нас, я впевнений, є галузі, які потребують додаткової підтримки з боку держави та залучення додаткових інвестицій. Це дозволить рухатися і знаходити точки зростання. Якщо ми говоримо про виконання бюджету, то за останні 1,5-2 місяці ми бачимо позитивний тренд. Якщо до червня виконанні бюджету було десь 88%, то зараз ми бачимо 92%», – сказав Разумков.

При цьому він підкреслив, що говорити про який-небудь серйозний прогрес поки рано.

Як ми розповідали раніше — в Україні вже 8 областей не можуть послабити карантин, який ввели через коронавирусной інфекції (COVID-19).

А також — вакцина від COVID-19 була доступною російській еліті ще в квітні 2020 року. Її могли отримати безкоштовно топ-менеджери, державні службовці та бізнесмени.

Джерело

Загрузка...
попередня статтяНа них не впливає! Працюючим пенсіонерам не підвищили пенсії!
наступна стаття“Не вдалося досягти успіху”! У “Слузі народу” назвали першочергову реформу!