“Не вдалося досягти успіху”! У “Слузі народу” назвали першочергову реформу!

0

Перший заступник голови Верховної Ради Руслан Стефанчук в ефірі телеканалу “Україна 24” заявив, що судова реформа є найголовнішою для України, але влада далека від її завершення.

“Судова реформа, як і будь-яка інша в нашій державі, триває перманентно з моменту здобуття незалежності. На превеликий жаль, за майже 30 років не вдалося досягти будь-якого успіху в ключових реформах. А я глибоко переконаний, що судову реформу можна фактично вважати реформою номер один. У разі відсутності нормальної судової реформи руйнується довіра один до одного. У разі руйнації довіри ми руйнуємо довіру іноземних партнерів”, – заявив Стефанчук.

За словами першого віцеспікера Ради, “судова влада має відчути себе владою”.

“Але влада – це те, що зобов’язує до несення відповідальності за кроки, які вчинено. Станом на сьогодні я не можу сказати, що ми наблизилися до завершення цієї реформи. Це дуже важливий і складний процес, тому що судова гілка влади має окремі обмеження, насамперед – відповідно до Конституції”, – зазначив він.

Нагадаємо, раніше експерт Українського інституту аналізу та менеджменту політики Владислав Дзівідзінський в ефірі телеканалу “Україна 24” прояснив долю ключової реформи в Україні.

Джерело

Загрузка...
попередня стаття“Говорити поки зарано”! Разумков критично оцінив коронакризу!
наступна статтяАроматний та ніжний! Обов’язково замаринуйте оселедець за цим рецептом в банці!