“Гроші не повернуть”! Приватбанк вляпався в черговий скандал!

0

ПриватБанк зробив важливу заяву після масштабного збою.

Державний ПриватБанк в черговий раз оскандалився.

Про кричущий інцидент розповіла незадоволена клієнтка, яка залишила негативний відгук на порталі Мінфін.

За її словами, вона хотіла поповнити свою карту через термінал, але в системі стався збій і ПриватБанк відмовився зараховувати кошти.

“Термінал купюру 500 грн. прийняв, але операцію не провів. Зателефонувала на 3700. Оператор сказала, що бачить, що угода пройшла не успішно. Подали заявку на повернення коштів номер 2377. Приблизно через годину під’їхав чоловік, підвіз гроші і я все ж поклала 500 грн. на карту, але через інший термінал. Через два дні прийшло смс-повідомлення, що збій не виявлений і гроші не повернуть”, – розповіла вона

Клієнтка зазначила, що подала відразу нову заявку на повернення коштів, але ПриватБанк знову відмовив їй.

“Вкрай обурена ситуацією.Гроші не могли просто зникнути. При інкасації надлишки все одно видно. І там же є відеозапис, напевно, можна подивитися, що гроші в термінал пішли. Ось такий у мене негативний досвід”, – підсумувала вона.

Представник Приватбанку в коментарях відповів, що її питання вже розглядають фахівці, а про його результат клієнтку особисто проінформують.

Джерело

Загрузка...
попередня статтяЗеленський: “Я зараз на всю країну хочу повідомити про те, як Порошенко ганебно обманув людей використовуючи..”
наступна статтяРозкрадання оборонки! З “Укроборонпрому” звільнили одного з ключових фігурантів корупційного скандалу!