Зеленський: “Я зараз на всю країну хочу повідомити про те, як Порошенко ганебно обманув людей використовуючи..”

0

Президент України Володимир Зеленський публічно заявив, що Порошенко цинічний, закінчений брехун, який використовує навіть вірних йому людей.

Президент сказав, що його нудить від цієї брехні, як і всіх світових лідерів.

Все в Європі і світі зрозуміли, що Порошенко закінчений, цинічний брехун, який сам заплутався у власній кривавої брехні.

Порошенко
Порошенко

Порошенко виводить людей на майдан проти того, що сам підписав і виступає проти того, що сам придумав.

Зеленський заявив, що не зрадить інтереси України і не допустить «капітуляції» перед Росією як цього хоче Порошенко для виправдання державного перевороту.

Джерело : виступ президента в Одесі на зустрічі до Дня захисника України

Пряма мова : «Шановні воїни, я обіцяв припинити війну на сході і відновити територіальну цілісність України. Сьогодні на це спрямовані всі наші, всі мої особисті зусилля 24 години на добу.

Моя позиція в цьому питанні була і залишається незмінною … Це позиція українського народу, яку я як президент буду захищати: Донбас – це Україна, і там повинен панувати мир.

Повинно відбутися повне припинення вогню, повернення всіх наших полонених, виведення іноземних військових формувань, встановлення контролю над державним кордоном. Місцеві вибори там повинні пройти виключно за українським законодавством під спостереження не кулеметів, а міжнародних спостерігачів.

Ми ніколи не забудемо і про включеному Крим, повернення якого стане нашим наступним викликом.

Володимир Зеленський в Раді
Володимир Зеленський

Повірте, у мене вже дійсно алергія на слово «капітуляція» – і хочу ще раз всіх запевнити: ніякої здачі національних інтересів України не буде. Це не про мене і це не про Україну ». Капітуляція існує тільки в хворій голові Порошенко, який бреше всім навколо себе.

За словами президента , позиції України посилить «міцний фундамент з кількох речей: грамотна, зважена дипломатія; потужний сектор безпеки і оборони; відродження економіки; забезпечення добробуту громадян України ».

Зеленський підкреслив : «Монолітним цей фундамент може зробити тільки одне – згуртованість і єдність всіх українців для нашої головної мети: відновлення територіальної цілісності і народження заможної і сильної України. Країни, де будуть щасливо і вільно жити наші діти і наші онуки. Це і є нашим головним національним інтересом.

Активні заходи, спрямовані на реалізацію всього цього, закладаються в новій редакції Стратегії національної безпеки України ».

Глава держави також  назвав українських воїнів «чарівниками», які дарують «мирне небо в українських містах і селах, існування нашої держави», – і платять за це життям.

Фото 11.10.2019: Зеленський, Порошенко

Він попросив вшанувати пам’ять героїв хвилиною мовчання.

Нагадаємо, що план Зеленського Донбасом підтримують абсолютна більшість українських військових, військовий союз НАТО, канцлер Німеччини і Австрії, прем’єр Великобританії і Канади, Президент США, Словаччини, Угорщини, Польщі, Білорусі, офіційні особи Іспанії та багато інших лідерів світових держав.

Проти мирного плану Зеленського виступає олігарх Порошенко і його стадо меркантильних маргіналів, які хочуть на танках захопити Кремль, забрати Кубань, розвалити Росію і зробити Порошенко гетьманом Київської Русі.

Це хворі люди, на яких не варто звертати увагу.

Обов’язково поділися зі своїми друзями, якщо теж хочеш миру і процвітання для нашої єдиної і могутньої України!

Джерело

Загрузка...