Карантин в Україні продовжать! Названа дата можливого ослаблення обмежень!

0

Карантин в Україні через коронавируса триває вже з 12 березня і повинен був закінчитися 24 квітня, але обмеження поки знімати не планують. Влада очікує спалах коронавирусной інфекції протягом двох наступних тижнів після Пасхи, так як це релігійне свято супроводжувався низкою порушень карантинних норм. Як повідомляє анонімне джерело, у вищому керівництві МОЗ карантин в Україні планують продовжувати до середини травня, повідомляє styler.

Заходи щодо запобігання поширенню коронавируса будуть ослаблені після всіх прогнозованих спалахів. На думку керівництва Міністерства охорони здоров’я України, карантин для працездатного населення послаблять до середини травня.

“Буде продовження (карантину. – ред.) До середини травня. Потім послаблять для деяких груп населення, щоб остаточно не впала економіка. Ослаблення будуть для тих, хто працює. Для людей з групи ризику обмеження залишаться”, – цитує “Сегодня” співробітника однієї зі служб, робота якої координується через вище керівництво МОЗ.

Варто зазначити, що влада очікує можливим спалахам коронавирусной інфекції після Пасхи, а також травневих свят. При цьому до масового походу груп ризику до церкви на Великдень уряд стверджував, що Україна йде за оптимістичним сценарієм. Якщо українці будуть продовжувати брати участь в масових заходах без дотримання мінімальних профілактичних заходів, карантин може тривати значно довше, вважають в уряді.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я