Тепер 1500 гривень! Банки попередили українців про ліміт!

0

Компанія Visa оголосила про збільшення лімітів для безконтактних транзакцій, при проведенні яких не потрібно аутентифікація власника картки, для України цей ліміт збільшений до 1500 гривень.

Про це повідомляє прес-служба компанії, передає Економічна правда.

“Цей крок дозволить покупцям оплачувати покупки в один дотик, використовуючи безконтактну платіжну карту. Новий платіжний ліміт без введення ПІН-коду на 50% вище попереднього, який становив 1000 гривень, що робить щоденні транзакції більш зручними для користувачів України”, – йдеться в повідомленні .

“У безконтактних платежів споживачі насамперед цінують швидкість, зручність і простоту. Понад 52% транзакцій в Україні вже відбуваються з використанням безконтактних платіжних інструментів, і останнім часом затребуваність безконтактних платежів зросла”, – заявила старший віце-президент Visa в країнах СНД і Південно -Східної Європи Віра Платонова.

“Під час безконтактних оплат смартфоном і смарт-годинами з цифровими картами Visa введення ПІН-коду не потрібно для транзакцій на будь-яку суму”, – додали в Visa.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я