Коломойський мені не колега! Рябошапка зробив термінове звернення! Гримить гучна справа!

0

Генеральний прокурор Руслан Рябошапка запевняє, що за наявності підстав для притягнення до відповідальності може відкрити кримінальне провадження навіть проти олігарха Ігоря Коломойського.

Так він відповів на питання кореспондентів

Журналіст спитав Рябошапку: “Ви як генеральний прокурор у разі необхідності чи зможете порушити справу проти своїх колег? А саме – проти [Андрія] Богдана, проти [Володимира] Зеленського і навіть проти Коломойського.

Генпрокурор на це заявив: “А з чого ви взяли, що Коломойський мій колега? Я вже говорив, що прокуратура поза політикою і поза бізнесом. Тому немає для мене значення, чи це мої колеги, чи це Коломойський, чи це хтось інший. Якщо є склад злочину, якщо є підстави для притягнення до кримінальної відповідальності – значить, це буде реалізовано”.

Також, генеральна прокуратура актуалізувала розслідування «справ Майдану» і незабаром деякі з них, підкріплені речовими доказами, будуть спрямовані до суду, зазначив Рябошапка

«Справи Майдану» розслідуються, ми актуалізували розслідування їх, і зараз уже немає тих чинників, які перешкоджали раніше рухові уперед по цим провадженням», – сказав Рябошапка.

Він розповів, що на сьогодні ГПУ активно співпрацює із керівником управління спеціальних розслідувань, яке відповідальне за їх розслідування, а також  із процесуальними керівниками у цих провадженнях.

«Треба розуміти, що це не одна «справа Майдану», а їх там декілька десятків, і кожне з цих проваджень має багато епізодів. При чому багато з них почались ще задовго до самих подій на Майдані. Політична воля завершити розслідування є  і я думаю, декілька справ буде незабаром передано до суду», – сказав генеральний прокурор.

На учотнююче питання журналістів, чи вистачає по цих справах речових доказів, генеральний прокурор відповів: «Звісно. Ті, хто розслідують справи, вони відповідальні за зберігання їх».

Також, нова команда Генеральної прокуратури не анонсує вручення підозр.

Так на запитання про підготовку підозри 5-му президенту Петру Порошенку на брифінгу відреагував генеральний прокурор Руслан Рябошапка.

“Чим би я хотів, щоб наша прокуратура відрізнялася від попередніх, і вона відрізнятиметься, — ми не анонсуємо обшуки, підозри й інші процесуальні рішення.

Як говорить мій колега Віталій Вікторович, екстрадиція — це процедура дуже дорога і дуже тривала”. Проте новий генпрокурор запевним, що підозри готуються дуже впливовим людям, екс-нардепам, та навіть тим нардепам, які зараз займають крісло у ВР.

Джерело

Загрузка...
попередня статтяПорошенко прийшов на ефір до Шустера і в прямому ефірі рубанув таке, після в чого в залі всі “nрозріли” (Відео)
наступна статтяНа, подавись! Порошенко і Гордон влаштували гучну перепалку в прямому ефірі!