На, подавись! Порошенко і Гордон влаштували гучну перепалку в прямому ефірі!

0

Журналіст Дмитро Гордон влаштував палку дискусію з екс-президентом України, народним депутатом Петром Порошенком через кондитерську фабрику Roshen, яка знаходиться в російському Липецьку.

Словесний батл Гордона і Порошенка відбувся в прямому ефірі програми ″Свободи Слова Савіка Шустера″ в п’ятницю, 4 жовтня.

Дмитро Гордон висловив Петру Порошенку претензію в тому, що через нього став циніком, оскільки перестав вірити у людяність. Журналіст визнав, що вважає Порошенка ″одним з найпідготовленіших політиків і людиною, яка в ті часи могла тягнути на собі цей віз″.

В той же час, Порошенко став великим розчаруванням для журналіста, оскільки він у час, коли Україна була в крові, не віддав свою ліпецьку фабрику Roshen.

″Я вважаю Вас одним з найпідготовленіших політиків і людиною, яка в ті часи могла тягнути на собі цей віз. Але в мене до вас особиста претензія: через вас я став циніком і втратив віру в людство. Чому коли Україна була в крові, чому ви не віддали цю кляту Ліпецьку фабрику?″, – звернувся Гордон до Порошенка.

Гордон зазначив, що у Порошенка були всі шанси увійти в підручники історії, як політик, який врятував Україну і якому ставлять пам’ятники. Але він знехтував цими шансами.

″Чому, коли Україна була в крові, коли велися ці переговори, коли Путін наступав, коли кожен день не було спокою… чому ви не віддали цю кляту липецьку фабрику? Чому ви не сказали Путіну: “На, подавись, с*ко, цієї фабрикою!” – запитав журналіст.

Порошенко відповів на ці слова Гордона анекдотом.

“Друзі, у нас є такий анекдот про двох українців. Кажуть: скільки ти готовий віддати для держави? Мільйон готовий віддати? – Готовий. Віллу готовий віддати? – Готовий. А порося? – А порося не готовий. Чому? – Тому що воно у мене є”, – сказав екс-президент.

Після цього Порошенка пояснив, що фабрика Roshen на території РФ не працює із 2016 року, а всі спроби її продати, які нібито робив політик, були безуспішними і підприємство в результаті заарештували, “щоб тиснути на нього як президента”. Проте коментатори так не ввадають, і кажуть, що екс-президент, був занадто жадібний, аби жертвувати бізнесом, заради України.

Окрім того, Дмитро Гордон закликав «захистити Україну парканом від Криму і Донбасу, щоб з окупованих територій не просочилися вороги».

«Я категоричний противник домовленостей з Російською Федерацією. Я повторю те, що сказав уже президенту Зеленському. На цих переговорах нас все одно обдурять. Путін не стримає слово, як не тримає ніколи », – сказав він.

«У нас є Донбас і Крим – це територія України. Люди, які могли щось робити, поїхали. Залишилися не друзі України. Якщо ми ще запустимо ворогів ще й сюди, буде крах взагалі. Тому мій рецепт – відгородиться парканом і будувати економіку на частини, показати квітучу країну, щоб повернулися Крим і Донбас. З’єднуватися з ним – смерті подібно », – додав Гордон.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я