“Повинні бути продані”! Плани уряду на майбутнє держави! Особливо це стосується…

0

Уряд України презентував свої плани щодо майбутнього нашої держави.

В майбутньому в уряді планують зменшити свою частку в банківській системі до двадцяти відсотків. В даний час чиновники контролюють більшу частину ринку.

Глава уряду України Олексій Гончарук не один раз вже заявляв, що потрібно втілити в реальність масштабну приватизацію. Перш за все, згідно зі словами прем’єра, коли він був ще членом команди Зеленського, потрібно буде продати державні фінансові установи. Йшлося про «Ощадбанк», «Укрексімбанк», «Укргазбанк», а також «ПриватБанк».

«Вони повинні бути продані в першу чергу. Я хотів би, щоб десять великих системних банків зайшли в Україну. Для цього нам потрібно продемонструвати економічне зростання, незалежність банківського регулятора – Національного банку – і налагодити роботу судової системи », – зазначив прем’єр.

Раніше ми повідомляли, що державний бюджет на 2020 рік був розроблений з урахуванням реінтеграції Донбасу. Про це він заявив в середу, 2 жовтня на брифінгу заявив прем’єр-міністра України Олексій Гончарук. Так відповідаючи на питання журналістів, враховувало уряд реінтеграцію Донбасу при розробці проекту держбюджету на 2020 рік, Олексій Гончарук сказав:

«Щодо того, заклали ми реінтеграцію Донбасу. Звичайно. Незважаючи на те, що в програмі діяльності уряду у нас немає окремого блоку з реінтеграції Донбасу, у нас в кожній політиці це передбачено окремо », – заявив Гончарук під час брифінгу.

Джерело

Загрузка...
попередня статтяНа, подавись! Порошенко і Гордон влаштували гучну перепалку в прямому ефірі!
наступна статтяУкраїнців змусять сплачувати податки по-іншому! Вже з…