Кортеж Зеленського і Лукашенка приголомшив українців, кадри злили в мережу

0

Володимир Зеленський і Олександр Лукашенко вразили українців

У Житомирі тільки й розмов, як і у всій Україні, про зустріч президентів країни та Білорусі. Про це пише Рoliteka з посиланням на опубліковані відео очевидців на Youtube (Щоб подивитися відео із зустрічі, доскрольте до кінця сторінки). Справа в тому, що жителів Житомира вразили президентські кортежі .

Так відомо, що кортежі президентів України і Білорусі Володимира Зеленського та Олександра Лукашенка у Житомирі, де відбувався другий Форум регіонів, виявилися великими й налічували десятки машин. Звісно, не просто автівок, а брендованих й броньованих іномарок було у місті чимало – кортежі комусь здалися надто пафосними. Відомо також, що заради президентських кортежів перекривали рух в місті.

Відзначимо, вже не вперше, Володимир Зеленський дивує українців президентським кортежем. Також екс-президент Петро Порошенко за часів свого президентства міг похвалитися розкішним автосупроводом: 10 машин, серед яких швидка.

Нагадаємо також, Олександр Лукашенко прилетів на очну зустріч з Володимиром Зеленським на вертольоті.

Як відомо, Олександр Лукашенко прибув в Україну з делегацією в складі 500 осіб. Офіційна зустріч відбулася в будівлі Житомирської обласної державної адміністрації, безпосередня ж зустріч Лукашенка Зеленським – відбулася в аеропорту Житомира. Так на опублікованих кадрах видно, що Олександр Лукашенко прибувши в український аеропорт на російському Мі-172 – дана модель знаходиться в експлуатації вже 23 роки як.

Незважаючи на це, поява президента Білорусі на українській землі було досить ефектним – саме «невичурний» старенький повітряний транспорт Лукашенко і відзначили журналісти насамперед.

Довідка:

Мі-172 – радянський / російський цивільний транспортний вертоліт, розроблений ОКБ М. Л. Міля, модифікація вертольота Мі-8 (Мі-17) – Мі-8АМТ (експортний варіант називається Мі-171Е). Ці вертольоти виробляються в РФ – на Улан-Уденський авіаційному заводі і Казанському вертолітному заводі холдингу «Вертольоти Росії».

У використанні такого «старожила», як Мі-172 ніхто з сучасних політиків більш не був помічений.

Нагадаємо, Лукашенко і Зеленський тепло зустріли один одного в аеропорту Житомира. Зустріч пройшла з традиційним хлібом сіллю, лідери держав потиснули один одному руки, після – навіть трохи обійняв. Володимир Зеленський запитав Олександра Лукашенка, як той долетів. Більш того, обидва політики відзначили, що дуже раді нарешті зустрінеться

Джерело

Загрузка...