Кредити для малого бізнесу! Що Зеленський запропонував Раді!

0

Президент Володимир Зеленський запропонував Верховній Раді внести зміни до державного бюджету на 2020 рік і створити Фонд розвитку підприємництва, в який направити 2 млрд грн. Відповідний законопроект (№2589) надійшов до парламенту 12 грудня і відзначений як невідкладний. Президент пропонує створити новий фонд за рахунок коштів Фонду гарантування вкладів фізосіб (ФГВФО) з метою забезпечити малий бізнес доступними кредитами.

“Законопроектом пропонується збільшити надходження спеціального фонду держбюджету за рахунок коштів від дострокового погашення векселів ФГВФО і передбачити Міністерству фінансів України витрати у відповідних обсягах за новою бюджетною програмою” Фонд розвитку підприємництва “, – вказується в пояснювальній записці до законопроекту, передає ubr.ua.

Таким чином, витрати держбюджету замість 1,182 трлн грн пропонується збільшити до 1,184 трлн грн, в тому числі спецфонду з 129,331 млрд грн до 131,331 млрд грн, за рахунок збільшення граничного дефіциту держбюджету з 94,276 млрд грн до 96,276 млрд грн, в тому числі спецфонду – з 21,91 млрд грн до 23,91 млрд грн, говориться в самому проекті.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я