Масові чистки по всій країні. Президент дав терміновий наказ

0

Податкова поліція Державної фіскальної служби ліквідувала 264 нелегальних АЗС в Україні. “На виконання доручень президента і прем’єр-міністра про проведення заходів по протидії незаконному обігу і роздрібної торгівлі пальним податковою міліцією проводиться комплекс заходів по відпрацюванню місць незаконної торгівлі”, – доповідає прес-служба УКРІНФОРМ.

Одночасно з цим з незаконного обігу було вилучити 3,5 тис. тонн палива на загальну суму понад 63 млн гривень. Також було конфісковано обладнання незаконних АЗС загальною вартістю понад 57 млн ​​гривень. Також відзначили, що зараз проводяться заходи щодо демонтажу обладнання, яке використовувалося в незаконній діяльності. Податкова поліція ліквідувала 264 нелегальних АЗС за дорученням Зеленського Як повідомлялося раніше, Президент Володимир Зеленський зустрівся з власниками автозаправних станцій і закликав їх знизити ціни на бензин і дизельне паливо з-за різкого зміцнення курсу гривні.

У підсумку в лічені дні ціни істотно впали. Прем’єр-міністр Олексій Гончарук заявив, що всі автозаправні станції в Україні будуть працювати за ліцензіями або будуть закриті. СБУ в межах більше 20 кримінальних проваджень припинила діяльність майже 300 нелегальних автомобільних заправних комплексів у всіх регіонах України.

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я