Монетизація субсидій! Як гарантовано отримати виплати!

0

Опалювальний період в самому розпалі, і традиційно, інформація в квитанціях за житлово-комунальні послуги цікавлять українців більшою мірою, ніж будь-коли. У платіжках, які споживачі отримали в листопаді, вказується повна їх вартість без урахування розміру субсидій або пільг.

Про це пише ukrainianwall.

На сайті Київської МДА розмістили інформацію про те, який порядок нарахування пільг і субсидій, і яким чином відбувається монетизація виплат.

Розмір пільги розраховується органом соціального захисту для кожного домогосподарства, і за допомогою одного з двох способів пільги виплачуються кожному споживачеві. Видають готівкою або переводять на рахунок Ощадбанку. Пільги готівкою на руки отримують ті громадяни, які заявили про це бажання в орган соцзахисту населення до 15 жовтня 2019 року.

Юристи на сайті КМДА розповіли, що якщо обрана безготівкова форма виплати пільг, то частина платежів за споживача здійснює Ощадбанк, а частина споживач платить самостійно.

Інформацію про пільги надасть в Ощадбанк орган соцзахисту. Там автоматично буде створена обліковий запис одержувача пільг.

“Перерахування коштів Ощадбанком постачальникам послуг здійснюється в наступній послідовності: постачання теплової енергії, постачання і розподіл природного газу або поставка і розподіл електричної енергії при наявності відповідного виду індивідуального опалення, постачання гарячої води, централізоване водопостачання, централізоване водовідведення, постачання та розподіл електричної енергії, постачання і розподіл природного газу, поводження з побутовими відходами, послуги з управління багатоквартирним будинком, в Знос за встановлення, обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку “, – повідомляють на сайті КМДА.

Ощадбанк в свою чергу здійснює перерахування коштів за пріоритетним принципом. Це коли проводиться оплата за тепло, газ, електроенергію, а не за пропорційним принципом.

Якщо суми пільги досить, оплата всіх послуг проводиться повністю, а залишок, при його наявності, перераховується на наступний місяць.

Джерело

Загрузка...