Мосейчук різко поставила на місце депутата Порошенка! Не влаштовуйте собачі бої! (Відео)

0

Відома українська телеведуча Наталія Мосейчук жорстоко присадила співголову фракції “Європейська Солідарність” Артура Герасимова. Трапилося це в прямому ефірі програми “Право на владу”.

Як відзначається, в прямому ефірі програми “Право на владу” між головою комітету Верховної Ради з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва Богданом Яременком та нардепом від “ЄС” Артуром Герасимовим виник конфлікт. Ґрунтом для суперечки стала формула Штайнмайєра та збройний конфлікт на сході.

Під час суперечки телеведуча Мосейчук намагалася заспокоїти політиків, однак, Герасимов дорікнув її, що телеканал “1+1” – це головний провладний канал, який має показувати людям правду.

“Пані Наталя, ви як головний провладний канал говоріть правду. Не 10 обласних рад виступили проти миру на Донбасі, а проти капітуляції”, – сказав Герасимов.

На таке телеведуча звернула увагу, аби народний депутат глянув на свій телеканал. (Див. відео з 17 хв.)

“Не пані Наталя, а подивіться на свій канал. Не закидайте нас, будь ласка, шапками. Тут виникло таке враження, що в і по цей час ви не відійшли від виборчої кампанії. Вона закінчилася і в країні вже інший президент Тому, будь ласка, не влаштовуйте у цій студії собачі бої”- підкреслила Мосейчук.

Джерело

Загрузка...