Потужний удар по Гриценку! Прийнято скандальне рішення! Такого не чекав ніхто, забрали все!

0

Суд конфіскував мільйон гривень внеску з виборчого фонду Гриценка.

Деражнянський райсуд Хмельницької області ухвалив рішення про конфіскацію 1,15 млн грн внеску, здійсненого з порушенням на підтримку кандидата у президенти Анатолія Гриценка.

Розглянувши матеріали, що надійшли від НАЗК, суд погодився, що особа, яка зробила внесок, “порушила встановлений порядок надання фінансової підтримки для здійснення передвиборної агітації кандидата на пост президента”.

“Факт вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 212-15 КУпАП, а саме надання добровільного внеску до виборчого фонду кандидата на пост Президента України Анатолія Гриценка з порушенням встановленого законом порядку надання внеску (наявність податкового боргу на момент здійснення внеску), виявлено за результатами аналізу фінансового звіту про надходження і використання коштів виборчого фонду кандидата”, – йдеться в повідомленні.

На неї наклали штраф у 1 190 грн та конфіскували на користь держави всю суму внеску.

Зокрема, агентство проаналізувало фінансовий звіт про надходження і використання коштів виборчого фонду Гриценка і виявило податковий борг на момент здійснення вищезазначеного внеску.

Нагадаємо, лідер партії “Громадянська позиція” Анатолій Гриценко програв ще у першому турі виборів президента з результатом 6,91% голосів. Це був п’ятий результат.

Джерело

Загрузка...
попередня статтяМосейчук різко поставила на місце депутата Порошенка! Не влаштовуйте собачі бої! (Відео)
наступна статтяЗ 1 січня! В Україні буде нова ціна на газ! Сюрприз під ялинку!