“Ми голодували”! Юлія Мендель приголомшила українців зізнанням!

0

Прес-секретар президента Володимира Зеленського Юлія Мендель зізналася, що вона з бідної сім’ї і в 90-х роках їм навіть доводилося голодувати

Про це вона розповіла в інтерв’ю “Vласть vs Vлащенко”.

За словами прес-секретаря президента, її батьки, які працюють лікарями, більше інвестували в те, щоб навчити її бути самостійною .

“Мама з дитинства завжди мені казала, що ніхто, крім тебе. Ти і все. У мене бідна сім’я, кажу чесно. У 90-х роках ми голодували. Якби у моєї бабусі не було городу..”, – поділилася Мендель.

Дівчина поділилася одкровеннями, що, коли вступала в університет, її мама дуже переживала із-за того, що у них немає грошей на хабар.

“Ми приїхали поступати в Київ, у мене були конкурси і олімпіади і по тих правилах я не могла проходити іспити, а могла пройти співбесіду через конкурси і нагороди. Тоді ми ночували у друзів, і вони сказали: ви що подуріли? Ви приїхали вступати в найбільший університет і у вас немає навіть тисячі доларів на хабар? А для моєї мами тисяча доларів – це колосальні гроші. “, – поділилася спогадами Мендель.

Джерело

Загрузка...
попередня статтяПовітряне і ніжне печиво «Сирна ніжність»! Покроковий рецепт!
наступна статтяПознайомився з дівчиною в інтернеті, вирішили зустрітися в ресторані. Але я вже знав про її схемою «гри» і вирішив nомститися за всіх мужиків …