На українців чекає посилення покарань і штрафів за ДТП!

0

В Україні мають намір посилити покарання для водіїв, які вчинили наїзд на людину, яка спричинила травмування або загибель пішохода. Також планується збільшити ряд штрафів.

Про це повідомив заступник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко, передає OBOZREVATEL з посиланням на прес-службу МВС України на Facebook. Законопроекти незабаром будуть направлені до Верховної Ради.

Законопроектами пропонується внести зміни до: Кодексу України про адміністративні правопорушення, Кримінальний кодекс України, Закон України “Про дорожній рух” та Закону України “Про Національну поліцію”.

“Пропонуємо збільшити розміри штрафів за ряд адміністративних правопорушень: за перевищення максимально дозволеної швидкості руху більш ніж на 50 км / год – 3400 грн (зараз 510 грн); за залишення місця ДТП – 3400 грн (зараз 255 грн) і передбачити можливість позбавлення права керування транспортними засобами на строк 6 місяців за водіння особою, яка не має на це права – 10 200 грн (зараз 510 грн) “, – повідомив Геращенко.

Як повідомлялося раніше, стало відомо, що в Україні мають намір змінити більшість штрафів.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я