Навіть не думайте! Разумков жорстко відповів Порошенку і Ко!

0

Спікер Верховної Ради України Дмитро Разумков висловив підтримку українському президенту Володимиру Зеленському напередодні переговорів у «нормандському форматі» в Парижі 9 грудня.

Він закликав відмовитися від політичних протистоянь в цей день і запевнив у відстоюванні на зустрічі українських інтересів, натякаючи на політиків які збираються вже сьогодні виходити на майдан.

«Завтра відбудуться переговори в нормандської форматі і від їх успішності залежить майбутнє країни. У цей день не повинно бути політики і боротьби – тільки державна позиція для України. Червоні лінії будуть дотримані, а наші території – повернуті », – написав 8 грудня у Фейсбуці Разумков.

Вочевидь це була своєрідна відповідь на заклики екс-гаранта який заявив, цитуємо:

Закликаю українських патріотів прийти сьогодні на Майдан Незалежності у Києві та на площі ваших рідних міст. Маємо спільно захистити Україну!

Росія, Франція, Німеччина мають почути «червоні лінії», за які ми не вийдемо. Ми чітко знаємо, що потрібно Україні!

В свою чергу варто зазначити, що вчора під час закритого засідання Ради національної безпеки та оборони під головуванням президента України Володимира Зеленського було обрано сценарій реінтеграції окупованого Донбасу, а також спецслужби надали президенту інформацію, яка “стане корисною на нормандському саміті”.

На засіданні обговорили питання кібербезпеки країни та допомогли президенту готуватися до “нормандського” саміту.

“Президент їде на “нормандський формат”, озброєний певний інформацією, яка, я думаю, буде абсолютно з користю використана в інтересах нашої держави”, – сказав секретар РНБО Данилов.

Данилов вказав, що 22 українських державних органи і спецслужби “відпрацювали всі ці процеси”.

В свою чергу, Президент Володимир Зеленський сподівається, що канцлер Німеччини Ангела Меркель та президент Франції Еммануель Макрон підтримають позицію України під час переговорів у “нормандському форматі” 9 грудня.

“Я дуже хочу вірити, що і Німеччина, і Франція будуть нас підтримувати. А якщо якось піде не так, то я зроблю все, щоб вони були на нашій стороні”.

Зеленський додав, що розуміє, що на переговорах “не все вдасться”. Однак, за його словами, сама зустріч є перемогою, “бо 3 роки не було діалогу, а значить не було навіть можливості припинення війни”.

Він також заявив, що не розкриватиме всіх деталей своєї позиції на переговорах.

“Кажуть, гроші люблять тишу. Я зрозумів, що політика любить мовчання. Якщо я зараз розкажу вам всі деталі, з якими я їду на перемовини, я буду без зброї за столом, за яким деякі люди будуть озброєні”.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я