У Зеленського розповіли про три питання, які піднімуть під час “Нормандської зустрічі”!

0

Під час “нормандського саміту”, який відбудеться 9 грудня у Парижі, президент Володимир Зеленський підніме три питання.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила прессекретарка президента Юлія Мендель.

Перші три кроки, які Зеленський озвучить на зустрічі – це терміни і умови повернення полонених українців, припинення вогню, виведення чужих військ і бандформувань з території Донбасу.

За словами Мендель, перші два кроки найважливіші, бо “стосуються людського життя”, третій – умова для виборів на Донбасі.

“Їх проведення, в рамках виборів по всій території України, може відбутися тільки коли там не буде чужих військ та незаконних збройних формувань. Так говорить закон України і проста логіка: не зможуть на Донбас зайти українські партії, не зможуть там бути міжнародні спостерігачі, не зможуть люди проголосувати відкрито і незаангажовано під дулом автоматів. Спочатку – наш кордон, потім – вибори, адже це наші території, а місцеві вибори проходитимуть по всій Україні”, – зауважила речниця Зеленського.

“Нормандська зустріч” – це можливість змусити гармати замовкнути, також написала Мендель.

“Пам’ятаєте фразу “Поки говорять дипломати – гармати мовчать”? “Нормандська зустріч” 9 грудня – це можливість змусити гармати замовкнути. Ніщо інше поки не діє. Тобто “нормандський формат” – одна з перемог у досягненні миру. Тому що без нього немає можливості говорити, а, відтак, – і можливості зрозуміти, як рухатися далі”, – написала прессекретарка Володимира Зеленського.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я