Звістка

Новини України та світу

  • УКРАЇНА
  • CВІТ
  • БЛОГИ
  • CУСПІЛЬСТВО
  • ПОРАДИ
  • РІЗНЕ
  • Home
  • УКРАЇНА
  • “Не стати днем розколу”! Голови МВС, СБУ і секретар РНБО записали термінове звернення до українців!

“Не стати днем розколу”! Голови МВС, СБУ і секретар РНБО записали термінове звернення до українців!

admin
14.10.201914.10.2019 No Comments

Сьогодні, 14 жовтня, Україна відзначає День Захисника. У містах пройдуть не тільки святкові заходи, а й політичні мітинги, акції протесту, ходи і марші. Бійці і ветерани ООС мають намір у великих містах, в тому числі і в Києві, провести ходи “Ні капітуляції”.

Напередодні свята з’явилося спільне звернення глави СБУ, міністра МВС та секретаря РНБО з приводу підготовлюваних заходів і можливих на них провокацій. Глави силових відомств підкреслили, вони готові 14 жовтня забезпечити право на мирні зібрання і публічну демонстрацію громадянської позиції кожного українця, тому сьогодні правоохоронні органи будуть нести свою службу в буквальному сенсі в стані повної боєготовності.

“Кожен 3-й поліцейський, нацгвардієць і співробітник СБУ – учасник АТО. У нас одні цінності. Головні з них: Україна, її суверенітет, світ в країні і щастя кожного українця! Ми готові забезпечувати права громадян. Вкрай важливо в цей день об’єднатися навколо головних цінностей і разом берегти безпеку і поважати права кожного громадянина “, – йдеться в спільній заяві Арсена Авакова, Івана Баканова і Олексія Данилова.

“Ми добре пам’ятаємо події 31 серпня 2015 року, коли бойова граната обірвала життя чотирьох нацгвардійців, а більше 120 отримали поранення”, – додали вони.

Силовики попередили, що не виключені провокації, тому кожен з учасників акції повинен бути особливо уважним до того, що відбувається навколо.

“Як показав важкий 2014 рік, наша сила в єдності, в об’єднанні в ім’я ключових цілей. Заради пам’яті героїв, які віддали своє життя за свободу і територіальну цілісність України, цей день повинен пройти мирно і гідно! Не дозволяйте нікому маніпулювати вами, використовувати вас” в темну “. День пам’яті і поваги не може і не повинен стати днем ​​розколу і слабкості! Слава героям! Слава Україні!” – сказано в спільній заяві глави МВС України, голови СБУ і секретаря РНБО.

Джерело

Навігація записів

“Аби знизити праведний гнів комбатів”! Гончарука “засікли” у несподіваному місці!
Без пафосу та сотні охоронців! Володимир та Олена Зеленські вшанували пам’ять загuблuх за єдність України!

Related Articles

Із новорічним посланням до українців звернувся п’ятий президент Петро Порошенко.

admin
01.01.202601.01.2026 No Comments

Офіційно розпочато виробництво балістичної ракети «Сапсан». Мінськ, Тула, Москва приготуватись

admin
12.12.202512.12.2025 No Comments

Помер український народний співак Степан Гіга у віці 66 років

admin
12.12.202512.12.2025 No Comments

Залишити відповідь Скасувати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Copyright 2018. All rights reserved | Theme: OMag by LilyTurf Themes