“Не треба задовольняти фізіологічні потреби”! Разумков різко звернувся до депутатів!

0

Спікер Верховної Ради Дмитро Разумков закликав народних депутатів не їсти, не курити і не “задовольняти будь-які фізіологічні потреби” у сесійній залі парламенту.

“До мене звернулись народні депутати з наступним проханням: перше – зал Верховної Ради – це не їдальня, це не місце для куріння. Так само Iqos… Я не бачив у залі табличок “Iqos friendly”. Так само я звертаюсь до всіх: у залі Верховної Ради не треба задовольняти будь-які інші фізіологічні потреби”, – заявив Разумков.

Вказану заяву народні депутати зустріли сміхом та вигуками.

Варто нагадати, об’єктиви тих, хто спостерігає за сесійною залою в ложі преси, зафіксували зокрема, як нардеп від “Слуги народу” Олександр Дубінський ходив по залу Ради з судочком і щось їв. А депутат фракції “Опозиційна платформа – За життя” Ілля Кива 2-го жовтня в Раді узагалі попався на не дуже пристойній поведінці.

Відео з депутатом опублікував на своїй сторінці у Facebook фотограф Ян Доброносов.

У ролику видно, як Кива ховається з телефоном, на якому спілкується з дівчиною біля трибуни перед робочими столами своїх колег. При цьому смартфон він тримав на рівні ременя, породивши масу жартів у мережі.

Після листування з відомою одеською моделлю, яку можна побачити на записі, нардеп від ОПЗЖ став активно смикати штани у районі ширінки. Створюється враження, що він пестить свої статеві органи. Потім Кива навіщось підняв штанини та підтягнув шкарпетки.

Джерело

Загрузка...