“У тебе є пару днів… Далі буде гірше” – Безсмертний звернувся до Зеленського

0

Роман Безсмертний звернувся до президента Зеленського, публікуємо мовою оригіналу:

“Як врятувати ситуацію? Які КРОКИ Президента можуть зупинити загрозу політичної кризи?

Пане Президенте, Ви – гарант суверенітету і територіальної цілісності, а не той, хто торгує територіями. Поки Ви не поставили свій підпис під документами – це ще не злочин і не державна зрада! Люди починають виходити на майдани, цей процес є небезпечним для України. Це той сценарій, про якій мріє Кремль: війну на сході України подати світу, як громадянський конфлікт і чергову політичну кризу. У нас ВІЙНА з РФ! Отже, що робити в найближчі дні?

Терміново дати наказ забезпечити безпеку учасникам протестів, які вийшли на вулиці проти «формули Штайнмайєра». Також необхідна постійна комунікація з мітингарями. Не ігноруйте ці протести! Разгортання широкомасштабних акцій призведе до того, що російські диверсанти спровокують кровопролитний конфлікт. Далі ситуацію під контролем утримати буде неможливо.

На Норманді Президент має пропонувати ВЛАСНУ концепцію реінтеграції Донбасу і Криму, а ще краще – пакет законопроектів та програм соціально-гуманітарного спрямування. Ніяких підписів на зустрічі! Це призведе до легітимізації сепаратиської влади на окупованому Донбасі. Якщо нема свого плану, то краще відмовитись від зустрічі в нормандському форматі до того моменту поки не відбудуться вибори у США і Франції, не вступить у повноваження нове керівництво ЄС. Цей час потрібно заповнити двосторонніми зустрічами і використати цю паузу для посилиння армії і флоту, змінення тактики контролю лінії фронту. Ні в якому разі не грати по нотах Кремля, бо це шлях не до миру, а до війни.

Треба розпочати роботу РНБОУ і її апарату. Саме РНБОУ має забезпечувати діяльність Президента, а позаконституційний орган ОПУ має бути ліквідований. Головне завдання РНБОУ : координація безпекового сектору.

Для уряду драйвером економіки має стати оборонно-промисловий сектор.

Парламенту необхідно ухвалити закони щодо реінтеграції Донбасу і Криму, внести зміни до Конституції щодо створення кримсько-татарської автономії.

МЗС забезпечити роботу щодо направлення закордонним дипломатичним установам директив щодо взаємодії зі ЗМІ.

Терміново треба прийняти серйозні кадрові рішення по ключових посадах.

Є всьго кілька днів для стабілізації, далі ситуацію Президент не втримає. Йдеться не про долю чергового Президента України, йдеться про державу.” – написав Безсмертний.

Загрузка...
попередня стаття13 фактів про nукання, яких ти точно не знаєш
наступна стаття“Не треба задовольняти фізіологічні потреби”! Разумков різко звернувся до депутатів!