“Недостовірна декларація”! ДБР відкрило ще одне провадження проти Порошенка!

0

Держбюро розслідувань відкрило кримінальне провадження за фактом можливого декларування недостовірної інформації колишнім Президентом Петром Порошенко.

Про це повідомили в ДБР.

“Це правда. Така справа зареєстровано”, – сказав співрозмовник.

За його словами, справу відкрито за статтею 366-1 Кримінального кодексу. При цьому, як повідомив представник ГБР, справа буде передана до НАБУ, оскільки це його підслідність. Справа зареєстровано за заявою одного з депутатів Верховної Ради.

Раніше в Facebook депутат Верховної Ради від “Слуги народу” Олександр Дубінський повідомив, що проти Порошенка відкрито справу за фактом декларування недостовірної інформації за 2018 рік.

Також раніше Державне бюро розслідувань (ДБР) проводило досудове розслідування в рамках 12 кримінальних проваджень, в яких фігурує колишній Президент Петро Порошенко. Зокрема, досліджуються обставини організації проходу кораблів Військово-морських сил через Керченську протоку 25 листопада 2018 року, можливого ухилення від сплати податків і подальшої легалізації доходів під час укладання угоди щодо заводу “Кузня на Рибальському” і телеканалу “Прямий”.

Також розслідується справа про можливий неправомірний вплив Порошенка під час проведення конкурсного відбору кандидатів при призначенні членів Вищої ради правосуддя, втручання в роботу суддів Апеляційного суду Києва, Окружного адміністративного суду Києва у справі про націоналізацію Приватбанку, а також втручанні в роботу суддів шляхом несвоєчасного призначення на посади.

Джерело

Загрузка...
попередня статтяПочинаємо посадки! Рябошапка вразив відвертістю. Набридли обіцянки
наступна статтяУ Зеленського зробили скандальну заяву про Пашинського! «Настав час відкрити людям правду»!