Починаємо посадки! Рябошапка вразив відвертістю. Набридли обіцянки

0

За словами генпрокурора України Руслана Рябошапки, за добропорядність прокуратури борються не тільки звільненнями, а й “шляхом посадок”.

Генеральний прокурор України Руслан Рябошапка анонсував дії з підвищення рівня підтримки прокуратури серед населення країни. Про це він сказав на брифінгу. Повідомляє korupciya.com

“Сьогодні більше 70% населення не довіряє прокурорам і органам прокуратури, і ми маємо на меті зробити все, щоб як мінімум найближчим часом ця підтримка зростала. Уже кілька прокурорів були затримані на отриманні неправомірної вигоди. Тобто ми боремося з тим, щоб прокуратура була доброчесною, не тільки шляхом звільнень, але і, як люблять говорити у суспільстві, шляхом посадок”, – заявив Рябошапка.

Він зазначив, що кількість прокурорів планують скоротити на 25–30%.

Сам процес атестації прокурорів триватиме приблизно рік. Ми не боїмося, що прокурори оголосять страйк і відмовляться йти на атестацію. Все-таки в прокуратурі повинні працювати люди мотивовані, віддані професії, тобто ті, хто хоче працювати і відчуває в собі сили працювати далі. Очевидно, що якщо люди бояться не пройти перевірку на добропорядність, то, напевно, їм краще не ризикувати і просто не йти на атестацію», – розповів «Судово-юридичної газети» Руслан Рябошапка.

Таким чином, на думку керівництва ГПУ, також відбудеться очищення органів прокуратури.

«Ми передбачаємо, що робота прокурора в новій оновленої прокуратурі буде престижною і добре оплачуваною. Тому нам потрібні мотивовані, добропорядні і професійні люди. Ми відкриємо широкі можливості бажаючим стати прокурорами», – зазначив генпрокурор.

Також Руслан Рябошапка вважає, що кількість прокурорів в місцевих (майбутніх окружних) прокуратурах має бути збільшено. А ось кількість прокурорів і держслужбовців в обласних прокуратурах і в Генеральній прокуратурі, навпаки, буде скорочено.

«У Генеральній прокуратурі зараз працюють 2,5 тисячі співробітників, з яких 1 100 є прокурорами. У такій великій кількості людей, які працюють в центральному офісі, немає необхідності », – заявив виданню генеральний прокурор.

Загрузка...
попередня статтяОбіцяв – зробив: Щ0йнo 13:00 пoчaлoся те, що Зеленський обіцяв всім українцям, коли йшов на пост президента
наступна стаття“Недостовірна декларація”! ДБР відкрило ще одне провадження проти Порошенка!