Обіцяв – зробив: Щ0йнo 13:00 пoчaлoся те, що Зеленський обіцяв всім українцям, коли йшов на пост президента

0

Президент України Володимир Зеленський стримав своє слово. Він обіцяв, що кожен хто грабував армію, наживався на горі українського народу, буде нести відповідальність!

Пише Elise Journal

Сьогодні почалися санкціоновані обшуки у пособника олігарха Порошенка Юрія Бірюкова. Готується його арешт.

Про це повідомила партія «ПЕС» в телеграмі :

“Обшуки <…> почалися сьогодні з відверто невмотивованим рішенням суду, партія Європейська солідарність вважає цинічним політичним тиском і неприхованим переслідуванням з політичних мотивів», – пише ЄС в Telegram.

партія ПЕС

У партії «ПЕС» вважають, що це політичні переслідування. Але ж ми про це вже писали, що Порошенко і його поплічники будуть кричати на кожному розі про те, що це реванш і що агенти Путіна розправляються з «патріотами».

На ділі ж Громадянина Бірюкова звинувачують в розкраданні матеріальних засобів при будівництві військових об’єктів і розкраданні пожертвувань для армії.

За нашими даними, громадянин Бірюков в складі організованої злочинної банди, на чолі з громадянином Порошенко, вкрали понад 1,5 мільярда гривень державних грошей і матеріальних пожертвувань призначених для армії.

Також нам стало відомо, що слідчі органи впритул підбираються до Порошенка.

Днями буде серія масштабних обшуків і арештів членів організованої злочинної банди на чолі з громадянином Порошенко.

Відзначимо, що Бірюкова звинувачують в розкраданні не тільки українські слідчі органи, а й авторитетні європейські організації.

В Європейському Союзі розгорівся неймовірний скандал. Громадянин Юрій Бірюков крав гуманітарну допомогу ЄС призначену для поранених українських воїнів.

5 років професійний патріот Юрій Бірюков брехав українцям про неймовірні «Перемога» Порошенко, про найсильнішою армії Європи, про те що Путін ось ось нападе і якщо не підтримати Порошенка ну на цей раз Путін точно нападе.

5 років професійний патріот Бірюков збирав по всій країні гроші і тепер ми розуміємо куди ці гроші пішли.

Поданий Порошенко і його особистий лакей Юрій Бірюков крав гуманітарну допомогу і гроші призначені для поранених бійців АТО, для бійців які на передовій щодня гинули і ставали інвалідами.

За 5 років війни, горя і неймовірною розрухи в Україні, Юрій Бірюков став доларовим мільйонером!

Під крики Слава Україні і все на фронт захищати країну від Путіна, цей «патріотичний» аферист крав в цей час гуманітарну допомогу на десятки мільйонів і брехав про неймовірні «Перемога» свого «Гетьмана» Порошенко.

Ця війна принесла їм неймовірні багатства! Ви уявіть скільки крав Порошенко, якщо навіть його лакей Бірюков зумів за 5 років кровопролиття сколотити мільйони доларів.

Сьогодні вся Україна і вся Європа дізналася правду про те, як вірні піддані Порошенко крали гуманітарну допомогу ЄС і наживалися на крові в Україні.

Про це на своїй сторінці в Facebook написав радник з безпеки Володимира Зеленського Іван Апаршин.

Також він опублікував відповідний запит від керівництва організації, адресований Петру Порошенко.

«Прошу Вас дозволити мені, як Президенту Датської міжнародної благодійної організації Global Medical Aid запросити початок офіційного розслідування щодо БФ« Крила Фенікса »і / або Бірюкова Юрія щодо надання благодійної допомоги на суму понад 20 мільйонів гривень від Global Medical Aid БФ« Крила Фенікса яка була вкрадена паном Бірюковим »», – сказано в заяві.

У міжнародній організації заявляють, що в 2014 році БФ «Крила Фенікса», керівником і творцем якого є Бірюков, зробив запит про надання гуманітарної допомоги, і в січні 2015 года 2 вантажівки з гуманітарним вантажем були спрямовані в Україну для БФ ( країна-агресор – згідно  із Законом України від 20.02.18).

Орієнтовна вартість вантажу склала 20 мільйонів гривень.

«Після отримання вантажу БФ« Крила Фенікса »я направив їм запит про надання документації: акти прийому-передачі, накладні і т.д. Їх мені обіцяли надати.

Протягом весни – літа 2015 роки я багато разів відправляв нагадування про предотсавленіі документів і 3-4 рази приїжджав до офісу БФ «Крила Фенікса», і кожен раз мене переконували, що я отримаю документи найближчим часом. Більш того, мені повідомляли, що фонд «працює» над складанням документів, хоча вони повинні були бути складені до передачі медикаментів і медичного обладнання кінцевим одержувачам і підписані ними в момент отримання вантажу.

Я не розумію, чому мені не надають документи, які повинні були бути готові ще в 2015 році », – сказано в зверненні керівника Global Medical Aid.

Через великий проміжок часу організації надіслали документ, який не має ніякої цінності, тому що він не містив підписів і печаток одержувачів вантажу, а також в ньому отсутствала інформація про медичні препарати.

«Я також кілька разів особисто писав Юрію Бірюкову. Всі мої наступні листи Бірюкову Юрію залишилися без відповіді.

Таким чином, я до сих пір не знаю, куди подівся гуманітарний вантаж, який був відправлений Global Medical Aid для БФ «Крила Фенікса» на суму 20 мільйонів гривень і можу зробити висновок, що медикамент і медичне устаткування не були передані на благо пацієнтів, як було заявлено, а були використані для особистого збагачення Бірюкова Юрія », – сказано в повідомленні.

Громадянину Бірюкову світить від 8 до 15 років в’язниці.

Обов’язково поділіться зі своїми друзями. Країна повинна знати правду!

Загрузка...
попередня статтяПoтyжнuй буревій перетворив вулиці Києва на річки, yрaгaн зносить дахи(фото+відео)
наступна статтяПочинаємо посадки! Рябошапка вразив відвертістю. Набридли обіцянки