Володимир Зеленський під час перерви на прес-марафоні змушений був скористатися допомогою фахівців, які робили йому спеціальні уколи
У четвер, 10 жовтня, в Києві о 10:00 пройшла прес-конференція глави України Володимира Зеленського. Захід пройшов у форматі прес-марафону, під час якого Зеленський спілкувався з представниками преси, які сформовані в групи по 7-10 чоловік. Через півгодини група змінюється.
В одній із перерв прес-марафону Зеленському знадобилася термінова допомога фахівців повідомляє телеграм-канал Klymenko Time
Главі держави необхідно було зробити уколи для підтримки голосових зв’язок, щоб не втратити голос.
«Зв’язки – моє слабке місце, ви знаєте про це. Але ми підготувалися, приїхали (фахівці, – прим.), Які роблять мені деякі процедури. Якщо втрачу голос – повернемо », – пояснив Зеленський.
Варто зазначити, що глава держави 14 годин спілкувався з журналістами на території фудкорту. Пресу найбільше цікавили теми, що стосувалися підписання «формули Штайнмаєра», припинення військового конфлікту на Донбасі, тиску на президента України з боку глави США Дональда Трампа, кадрових призначень. Зеленський відповів на понад 500 питань, повідомляється на сторінці президента у Telegram.
Після завершення прес-марафону президент України Володимир Зеленський зазначив, що відповідав на запитання представників ЗМІ «відверто і щиро» і зізнався, що втомився.
Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.
«Марафон так марафон. 14 годин спілкування з пресою. Триста журналістів. Кажуть, що понад 500 питань. Це були питання, що стосуються головного. Відповів на всі. На деякі, ймовірно, не так, як комусь хотілося б. Але відверто і щиро. Чесно — втомився», — написав Зеленський.
Також, президент Володимир Зеленський пообіцяв сприяти поширенню друкованих видань на території України.
Таку обіцянку глава держави дав редактору, Ірині Патлатюк під час прес-марафону на Kyiv Food Market.
Вона поінформувала президента, що зараз іде скорочення відділень Укрпошти і газети не можуть дійти до читача.
“У райцентри дістатися просто. А у села – ні. Це значна територія нашої країни”, – пояснила Патлатюк.
“Згоден із вами. Підійму питання”, – відповів президент.
“В умовах інформаційної війни ми не можемо втрачати наших читачів”, – додала журналіст.