“Змова!” Адвокат Трампа звинуватив Україну у втручанні в американські вибори! Є докази!

0

Адвокат лідера США Дональда Трампа Рудольф Джуліані заявив про змову між українськими чиновниками і передвиборчим штабом колишнього кандидата в президенти Хілларі Клінтон в 2016 році. Про це він написав у Twitter.

Джуліані оприлюднив електронне листування між представниками Національного комітету Демократичної партії США (DNC). У повідомленні йдеться про листування між Алі Калупа (консультант DNC) і Луїсом Міранда (директором з комунікацій DNC) від 3 травня 2016 року, в якій вони обговорюють делегацію з 68 українських журналістів-розслідувачів, які приїхали в США на форум Open World Society. Один з представників DNC повідомив, що познайомив журналістів з Майклом Ісікоффім, ймовірно, в справі Пола Манафорта (на той час глава передвиборного штабу Дональда Трампа). Цю переписку Джуліані отримав з відкритої бази Wikileaks, документів, які були отримані завдяки кібератаці на сервери Демократичної партії США.

Республіканці раніше в США зажадали розслідувати зв’язки між штабом демократа Хілларі Клінтон і українськими офіційними особами під час президентської кампанії 2016 року.

Відзначимо, РФ також звинувачують у втручанні в вибори президента США – в 2016 році перед президентськими виборами стало відомо про кібератаку на Національний комітет Демократичної партії США, в результаті якої у відкритий доступ потрапили тисячі листів працівників штабу Хілларі Клінтон. Розвідка США дізналася, що злом здійснили два угруповання російських хакерів – Cozy Bear і Fancy Bear. Згодом американські спецслужби з’ясували, що Росія втрутилася в президентську гонку 2016 року, намагаючись звернути результати виборів на користь Трампа, який в результаті і став президентом США. Росія будь-які звинувачення відкидає.

Джерело

Загрузка...