Разумков вибухнув потужною заявою. Сказав те, на що Зеленському духу не вистачило!

0

Спочатку потрібно повертати людей, а потім території.

Про це заявив глава Верховної Ради Дмитро Разумков в інтерв’ю «Інтерфаксу».

За його словами, потрібен цілий комплекс заходів для того, щоб повертати людей, а після цього вже і території. Разумков вважає, що в першу чергу повернути громадян допоможе інформаційна політика.

«Повертати людей можливо спочатку тільки ментально, а вже після цього – фізично.

Важливо донести людям, які сьогодні дуже часто вимушено перебувають на тимчасово окупованій території, все те, що вони чують з телеекранів Російської Федерації, з телеекранів так званих «ДНР / ЛНР» – не відповідає дійсності. В Україні розуміють всі проблеми, які є на тимчасово окупованих територіях. Тут розуміють скрутне становище, в якому знаходяться люди », – зазначив політик.

Він підкреслив, що не менш важливим аспектом для людей, їх повернення, є економічне зростання. Адже створення кращих умов життя буде серйозним поштовхом для повернення людей.

Повернути території, впевнений Разумков, Україна зможе за допомогою міжнародних партнерів.

«Цей процес почався в рамках Нормандського формату, Мінських угод, можливо, і інших форматів, які допоможуть вирішити це питання», – підкреслив чиновник.

Він вважає, що в процесі повернення і збереження територій важливу роль відіграє сильна армія, оскільки це запорука безпеки і територіальної цілісності держави.

«Але ми розуміємо: дипломатичний напрямок – більш ефективний і допоможе швидше повернути тимчасово окуповані території», – підсумував Разумков.

Окрім того, за словами спікера Верховної Ради Дмитра Разумкова, він поки що не бачив законопроєктів, у яких лобіювали б інтереси олігархів.

Спікер Верховної Ради Дмитро Разумков заявив, що в парламенті не займаються лобіюванням інтересів олігархів. 

“Я досить доросла людина і розумію, що рано чи пізно будуть спроби від представників великого бізнесу, який не до кінця зрозумів – ми є прихильниками великого бізнесу, середнього і, у першу чергу, малого. Але ми є противниками олігархії. Поки що я не бачив законопроєктів, які б відверто лобіювали чиїсь конкретні інтереси із представників великого бізнесу”, – сказав Разумков.

За словами спікера Ради, якщо такі законопроєкти з’являться – ухвалюватимуть “відповідні рішення”.

“Я вважаю, що кожен депутат повинен бути лобістом. Але лобіювати він повинен інтереси громадян і держави, а не інтереси того чи іншого бізнесмена за окрему винагороду. Коли Верховна Рада буде лобістом інтересів України, це буде суперпарламент. Я сподіваюся, що саме таким буде парламент IX скликання”, – підкреслив Разумков.

Він зазначив, що в порядку денному Верховної Ради вже є питання про встановлення певних правил гри на ринках. 

джерело

Загрузка...
попередня статтяЗ США на Чукотку насуваються ЗАГАДКОВІ ІСТОТИ! ЛЮДИ В Ужасі !
наступна стаття“Змова!” Адвокат Трампа звинуватив Україну у втручанні в американські вибори! Є докази!