Нестор, зараз получиш! Шуфрич “нарвався” у прямому ефірі!

0

Нардеп від «Опозиційної платформи – За життя» Нестор Шуфрич ледь не «нарвався» в ефірі на екс-депутата Верховної Ради від «Свободи» Юрія Михальчишина, назвавши «гастролерами» добровольців та ветеранів АТО, які прибули у Золоте з метою не допустити розведення військ у населеному пункті.

Скандал між Шуфричем та Михальчишиним відбувся у прямому ефірі ток-шоу «Народ проти».

«Я зв’язався з людьми, які спілкувалися з нашими спецпризначенцями на блокпосту. Ви знаєте, що їх обурило? Вони п’ять років стоять на лінії розмежування. П’ять років. Вони не повернулися додому. Втратили своїх друзів. І коли вони побачили, що приїхали гастролери…» – сказав Шуфрич, якого різко парирував Михальчишин.

«Які гастролери? Це офіцери Нацгвардії, які були під Іловайськом та Мар’їнкою. Нестор, зараз получиш! Я кажу тобі. Це офіцери Нацгвардії з орденами за мужність. Які гастролери? Я прошу, щоб про питання війни і миру говорили ті, хто воював, а не розказує про гастролерів» – заявив Михальчишин.

У відповідь на це Шуфрич запевнив, щоб був на війні довше, ніж Михальчишин.

«Я, до речі, там був точно більше, ніж ти!» – заїкнувся Шуфрич.

«Да ладно! Скільки ти там був?» – запитав Михальчишин.

«14 разів я там був», – запевнив Шуфрич. У підсумку Михальчишин попросив не називати “гастролерами” учасників бойових дій.

Але Шуфрич зазначив, що апелював до тих людей, які зупинили «бидладзя» на Золотому.

Як відомо, 7 жовтня активісти партії «Національний корпус» вирішили організувати свій блокпост у районі населеного пункту Золоте в Луганській області на час розведення військ.

Лідер організації Андрій Білецький заявив, що влада хоче залишити жителів населених пунктів Золоте, Петровське та Станиця Луганська без прикриття, «принести в жертву «ЛДНР», тому ветерани, які воювали на Донбасі у 2014 році, приїхали в район Золотого і планують залишитися на блокпосту на час розведення військ.

Водночас, президент Володимир Зеленський готовий говорити з добровольцями з приводу захисту Золотого, але вважає, що вони не повинні ходити зі зброєю й залякувати населення.

“Я вчора зустрічався з ветеранами. Там всі були – і Нацкорпус, і “Азов” ,і всі інші. Я їм пояснив. 99% із тих, з ким я вчора зустрівся, говорять: “А чого ж Ви з нами не комунікуєте, чого Ви нам не пояснюєте?” Я їм кажу: хлопці, як я повинен говорити з Росією? Ви хочете, щоб це була гра в покер, де вони знають мої карти?… Як я можу всю інформацію розказати?

Я згоден, що комунікація слабка. Я знаю, що “підігрівають” багатьох людей, які справедливо не розуміли і про Штайнмаєра, і про таке інше. Не розуміли, не знали – але їх “підігрівають”, і ми знаємо, хто “підігріває”.

Президент сказав, що для припинення війни потрібно допомагати один одному.

Джерело

Загрузка...
попередня статтяЗеленський почав карати! Це не Порошенко, за шкоду захисникам поплатяться всі!
наступна статтяСиноптик повідомила якої погоди слід очікувати українцям на наступний тиждень!