Нестор, зараз получиш! Шуфрич “нарвався” у прямому ефірі!

0

Нардеп від «Опозиційної платформи – За життя» Нестор Шуфрич ледь не «нарвався» в ефірі на екс-депутата Верховної Ради від «Свободи» Юрія Михальчишина, назвавши «гастролерами» добровольців та ветеранів АТО, які прибули у Золоте з метою не допустити розведення військ у населеному пункті.

Скандал між Шуфричем та Михальчишиним відбувся у прямому ефірі ток-шоу «Народ проти».

«Я зв’язався з людьми, які спілкувалися з нашими спецпризначенцями на блокпосту. Ви знаєте, що їх обурило? Вони п’ять років стоять на лінії розмежування. П’ять років. Вони не повернулися додому. Втратили своїх друзів. І коли вони побачили, що приїхали гастролери…» – сказав Шуфрич, якого різко парирував Михальчишин.

«Які гастролери? Це офіцери Нацгвардії, які були під Іловайськом та Мар’їнкою. Нестор, зараз получиш! Я кажу тобі. Це офіцери Нацгвардії з орденами за мужність. Які гастролери? Я прошу, щоб про питання війни і миру говорили ті, хто воював, а не розказує про гастролерів» – заявив Михальчишин.

У відповідь на це Шуфрич запевнив, щоб був на війні довше, ніж Михальчишин.

«Я, до речі, там був точно більше, ніж ти!» – заїкнувся Шуфрич.

«Да ладно! Скільки ти там був?» – запитав Михальчишин.

«14 разів я там був», – запевнив Шуфрич. У підсумку Михальчишин попросив не називати “гастролерами” учасників бойових дій.

Але Шуфрич зазначив, що апелював до тих людей, які зупинили «бидладзя» на Золотому.

Як відомо, 7 жовтня активісти партії «Національний корпус» вирішили організувати свій блокпост у районі населеного пункту Золоте в Луганській області на час розведення військ.

Лідер організації Андрій Білецький заявив, що влада хоче залишити жителів населених пунктів Золоте, Петровське та Станиця Луганська без прикриття, «принести в жертву «ЛДНР», тому ветерани, які воювали на Донбасі у 2014 році, приїхали в район Золотого і планують залишитися на блокпосту на час розведення військ.

Водночас, президент Володимир Зеленський готовий говорити з добровольцями з приводу захисту Золотого, але вважає, що вони не повинні ходити зі зброєю й залякувати населення.

“Я вчора зустрічався з ветеранами. Там всі були – і Нацкорпус, і “Азов” ,і всі інші. Я їм пояснив. 99% із тих, з ким я вчора зустрівся, говорять: “А чого ж Ви з нами не комунікуєте, чого Ви нам не пояснюєте?” Я їм кажу: хлопці, як я повинен говорити з Росією? Ви хочете, щоб це була гра в покер, де вони знають мої карти?… Як я можу всю інформацію розказати?

Я згоден, що комунікація слабка. Я знаю, що “підігрівають” багатьох людей, які справедливо не розуміли і про Штайнмаєра, і про таке інше. Не розуміли, не знали – але їх “підігрівають”, і ми знаємо, хто “підігріває”.

Президент сказав, що для припинення війни потрібно допомагати один одному.

Джерело

Загрузка...