Зеленський почав карати! Це не Порошенко, за шкоду захисникам поплатяться всі!

0

Генеральний директор Укроборонпрому Айварас Абромавічус звільнив директора державного підприємства «Харківське конструкторське бюро з машинобудування імені Морозова» Олексія Бабича.

Підставою для звільнення стало системне невиконання контрактів з Міністерством оборони України, що призвело до занепаду провідного підприємства бронетанкового дивізіону Укроборонпрому. На заводі виникли борги по зарплатах, введено дводенний робочий тиждень, корпуси не опалюються.

Своєю чергою, радник Абромавічуса ексдепутат Мустафа Найєм зазначив, що за Бабича підприємство зірвало контракт на постачання 45 БТР.

«Через три роки армія не отримала жодної машини — контракт практично був зірваний, заводу виставлені штрафи на 82 млн грн, а в разі повного провалу постачання підприємство чекає понад 350 млн виплат за державними гарантіями», — написав Найєм.

Він також висловив сподівання, що до кінця року завод поставить Генштабу 12 машин.

«Сім із них уже готові і прийняті військовим представництвом; ще п’ять чекають доукомплектації раціями. Щодо решти 33 машин, очевидно, потрібно буде перенести терміни й умови постачання», — додав Найєм.

Замість Бабича на посаду тимчасово був призначений головний конструктор Володимир Жадан. Новий гендиректор буде обраний на конкурсній основі.

Зазначимо, що Президент України Володимир Зеленський заявив, що дав правоохоронцям час до 1 листопада щоб вони показали результат щодо кількох гучних справ.

“Перше листопада, якщо правоохоронці – ну, я їм чесно сказав до кінця року, але зараз контрольний чекпоінт – перше листопада, – вони повинні декілька гучних справ, коло яких ми обговорили на нараді, вони повинні показати результат”, – сказав Зеленський.

Джерело

Загрузка...