Нетверезих водіїв будуть притягувати до кримінальної відповідальності!

0

Відповідно до змін в українському законодавстві, з 1 січня 2020 роки за керування автомобілем в стані алкогольного сп’яніння водіїв будуть залучати вже не до адміністративної, а до кримінальної відповідальності.

У Кримінальному кодексі України через два тижні офіційно з’явиться нова стаття – 286-1. Якщо поліція виявить п’яного водія, то на перший раз його оштрафують на суму від 17 000 до 32 000 гривень та позбавлять водійських прав на термін до 3-х років. При повторному такому порушенні штраф збільшиться до 51 000 гривен, а права заберуть на термін від 2-х до 3-х років, передає today.ua.

При цьому такі водії отримають судимість. Інформація про судимості (навіть про погашеної) буде зберігатися в базі даних поліції з усіма наслідками, що випливають звідси наслідками. Якими? Наприклад, з наявністю судимості будуть проблеми з працевлаштуванням. Причому це може торкнутися навіть близьких родичів, у тому числі дітей.

Автори, які розробили статтю 286-1 КК України, сподіваються, що посилення відповідальності допоможе знизити в нашій країні кількість “п’яних” ДТП. На жаль, деякі водії, знаючи про страшні наслідки керування транспортним засобом в стані алкогольного сп’яніння, все одно прикладаються до “чарці”, а потім сідають за кермо.

Зверніть увагу, що водії, що попалися на керування транспортним засобом в стані алкогольного сп’яніння до 1 січня 2020 року, будуть залучатися тільки до адміністративної відповідальності.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я