Нова пенсійна система! В Кабміні розповіли, скільки грошей треба відкладати!

0

У Мінсоцполітики хочуть запустити спрощену версію накопичувальної пенсійної системи

Таку заяву зробила міністр соцполітики Марина Лазебная в інтерв’ю Mind. За її словами, в 2021 році повноцінна накопичувальна пенсійна система навряд чи запрацює.

Як відомо, в парламенті давно обговорюють законопроект №2683, який вступає в силу в наступному році. Документ передбачає дворічний період, протягом якого буде створюватися інститут для накопичувальної пенсійної системи. Лазебная заявила, що не вірить в «підготовчі періоди», так як за цей час багато чого може змінитися.

На думку міністра, українцям потрібен баланс двох пенсійних систем – накопичувальної і солідарною. Лазебная зазначила, що саме змішані пенсійні системи виявляються найбільш стійкими в світі. Тому, на її думку, мова не повинна йти про створення тільки накопичувальної системи.

«Ми пропонуємо зробити light-варіант: почати роботу раніше, ніж в 2023 році, з невеликих внесків – 2% працівник на свій рахунок, 2% роботодавець на рахунок працівника», – розповіла про плани відомства Лазебная.

За її словами, не обов’язково для цих цілей створювати нові інститути. Можна створити це на базі тих інститутів, які вже діють.

Джерело

Загрузка...
попередня стаття“Затримки не буде”! Шевченко виступив з важливою обіцянкою!
наступна статтяДефіцит вітамінів! Як поповнити запас!