Дефіцит вітамінів! Як поповнити запас!

0

Більшість необхідних вітамінів і мікроелементів ми отримуємо з їжею. При дефіциті певних елементів можуть виникати проблеми, пов’язані з травленням, захворюваннями шкіри, станом кісток, і навіть з психологічним розвитком. У цій статті ми розповімо, що важливо врахувати при прийомі вітамінів і дізнаємося про радах фахівців.
Постійна сонливість, поганий апетит, безсоння, підвищена дратівливість – ці сигнали свідчать, що з організмом відбувається щось “не те”. Однак через насичений ритму життя ми не завжди звертаємо на це увагу. Такий стан може бути викликано нестачею вітамінів.

Є й інші чинники. Так, частий недосип – адже 24 годин для всього запланованого мало, неповноцінне харчування – на роботі не завжди є час нормально поїсти, перевтома, часті стреси – все це виснажує, порушує нормальний баланс вітамінів і мінералів в організмі.

Серед причин дефіциту вітамінів варто згадати і психоемоційне навантаження, і погіршення якості питної води, і частий прийом лікарських препаратів.

Що важливо врахувати

Якщо ви плануєте купити вітаміни, не забувайте, що курс їх прийому повинен бути як мінімум місяць. Через 30 днів перерви можна повторити прийом препарату. Тому практичніше і вигідніше відразу купити велику упаковку.

Також перед покупкою варто звернутися за консультацією до лікаря. Він допоможе підібрати вітаміни не тільки за якісними, а й кількісним вмістом компонентів.

Що радять фахівці

Фахівці запевняють: для того, щоб визначити, чи є потреба у вітамінах, варто звернути увагу на деякі фактори:

Погіршення зору, шкіра лущиться і пересихає – це сигнали про нестачу вітаміну А.

Якщо організму не вистачає вітамінів групи В, погіршується сон, ви будете почувати себе втомленими навіть вранці, можуть бути різні порушення травлення, поганий апетит, а також часта зміна настрою.

Синці та рани довго заживають, ясна кровоточать – в організмі дефіцит вітаміну С. Він регулює загальний тонус організму.

При нестачі вітаміну D нігті стають крихкими. Крім того, його дефіцит може викликати навіть серйозні захворювання серцево-судинної системи. Також він регулює баланс кальцію і фосфатів, а також відповідає за стан кісток, м’язів, зубів.

При наявності даних симптомів фахівці радять відвідати лікаря, щоб він провів обстеження і призначив курс вітамінів.

Для краси і здоров’я

Сьогодні особливою популярністю користуються спеціальні привітанні комплекси для жінок. Вони допомагають поліпшити стан волосся, нігтів, шкіри. Вже через кілька тижнів прийому ви побачите зміни. А для досягнення бажаного результату такі препарати слід використовувати в комплексі з косметичними засобами.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я